Lenkijos kalnų kraštas ir senoji sostinė Krokuva Padidinti

Lenkijos kalnų kraštas ir senoji sostinė Krokuva

Nauja kelionė

0,00 €

Lenkijos kalnų kraštas ir senoji sostinė Krokuva

Smulkiau

Pramogos parke „Energylandia“: važinėsimės Drakono ir Bumerango traukinukais, patirsime nuotykius džiunglėse, susipažinsime su vikingų gyvenimu, dalyvausime interaktyvioje monstrų atakoje, išbandysime Formulė-1 greitį, vandens traukinuku pakilsime į 60 metrų aukštį.

Siaurais ir vingiuotais keliais vyksime į Tatrų kalnų masyvo papėdėje įsikūrusią Lenkijos žiemos ir slidininkų sostinę Zakopanę. Kilsime keltuvu ir grožėsimės kvapą gniaužiančia Tatrų nacionalinio parko panorama, atsiveriančia nuo Gubaluvkos viršukalnės.

Grįždami aplankysime Lenkijos deimantu tituluojamą Krokuvą.Aplankysime miesto įžymybes: Vavelį, Jogailos universiteto kiemelį, Mergelės Marijos bažnyčią, Šv. Floriono gatvę, Barbakaną.

Aplankome Aušvicą ir tylos minute pagerbiame šioje vietoje mirusius žmones.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms artimoje ir tolimoje Europoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad kelių dienų kelionės metu mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su mūsų žemyno istorija, kultūra ir gamta.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753