Karališkoji Varšuva: Karalių rūmai ir Koperniko mokslo muziejus Padidinti

Karališkoji Varšuva: Karalių rūmai ir Koperniko mokslo muziejus

Nauja kelionė

0,00 €

Karališkoji Varšuva: Karalių rūmai ir Koperniko mokslo muziejus

Smulkiau

Tyrinėsime karališkąją Lenkijos sostinę Varšuvą, jos aikštes, bažnyčias ir didingą Katedrą, o žengdami Karališkuoju traku persikelsime į Karalių rūmus, kur reziduodavę karaliai buvo ir Lietuvos valdovai, žavimės auksu ir sidabru tviskančiomis jų reprezentacinėmis salėmis.

Moderniame Koperniko mokslo centre tapsime jaunaisiais mokslininkais: statysime tiltus, išgyvensime žemės drebėjimą, pabuvosime skęstančio laivo kapitonais, dalyvausime įvairiausiuose moksliniuose eksperimentuose.

Aplankysime vieną gražiausių pasaulyje Varšuvos zoologijos sodą, kuris yra 40 ha plote ir kuriame yra daugiau nei 3,5 tūkst. skirtingų gyvūnų bei 10 tūkst. žuvų.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms artimoje ir tolimoje Europoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad kelių dienų kelionės metu mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su mūsų žemyno istorija, kultūra ir gamta.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753