Lenkijos pajūriu: didinga kryžiuočių pilis ir Hitlerį slėpęs „Vilko guolis“ Padidinti

Lenkijos pajūriu: didinga kryžiuočių pilis ir Hitlerį slėpęs „Vilko guolis“

Nauja kelionė

0,00 €

Lenkijos pajūriu: didinga kryžiuočių pilis ir Hitlerį slėpęs „Vilko guolis“

Smulkiau

Vyksime į Lenkijos pajūrį ir aplankysime istorinius objektus: Gerložo miškuose įkurtame „Vilko guolyje“ prisiminsime skaudų istorijos etapą - iš čia Hitleris vadovavo savo pajėgoms II-ojo pasaulinio karo metais. Aplankysime vieną didžiausių Europos viduramžių pilių – Malborką, kryžiuočių dar vadinta Marienburgu.

Atvykę į Gdanską, vaikščiosime istoriją saugančiomis miesto gatvelėmis, žengsime pro Žaliuosius ir Auksinius vartus, žvelgsime į Kalėjimo bokštą, praeisime garsiąja Ilgojo turgaus aikšte, atrasime Neptūno fontaną ir Farenheito termometrą, aplankysime mokslo centrą.

Atskleisime mokslo paslaptis tyrinėdami kasdienius reiškinius centre „Experyment“.

Atrasime nuo viduramžių nepaliestą Torunės senamiestį ir aplankysime garsiojo astronomo, teigusio, jog žemė sukasi aplink saulę, M. Koperniko namą, o vėliau ragausime miestą garsinančių ir nuo viduramžių recepto nekeitusių garsiųjų meduolių.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms artimoje ir tolimoje Europoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad kelių dienų kelionės metu mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su mūsų žemyno istorija, kultūra ir gamta.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753