„Lenkiškoji Venecija“: plaukimas kanaluose ir kelionė siauruku Padidinti

„Lenkiškoji Venecija“: plaukimas kanaluose ir kelionė siauruku

Nauja kelionė

0,00 €

„Lenkiškoji Venecija“: plaukimas kanaluose ir kelionė siauruku

Smulkiau

Atrasime kurortinį tarp ežerų ir miškų įsikūrusį Lenkijos miestelį Augustavą, dar vadinamą „Lenkiškąja Venecija“, tyrinėsime miesto įžymybes.

Leisimės į pasiplaukiojimą laiveliais garsiuosiuose miesto kanaluose, nuplauksime iki Necko ežero ir laukine, žmogaus nepaliesta gamta garsėjančio Rospudos slėnio.

Lankysime lietuvybės salą Lenkijoje – Seinus ir dėmesį prikaustantį dominikonų vienuolyną su katedra, kurioje palaidotas ir čia tarnavęs A. Baranauskas.

Tyrinėsime Vygrių kamaldulių vienuolyną ir jo uždarus kiemelius, užkilę į varpinę žavimės Vygrių nacionaliniu parku – vieninteliu Lenkijoje, galinčiu pasigirti tokia gausybe ežerų.

Leidžiamės į 10 kilometrų ir trijų sustojimų kelionę dar Pirmojo pasaulinio metais įrengtu Vygrių siauruoju geležinkeliu.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms artimoje ir tolimoje Europoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad kelių dienų kelionės metu mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su mūsų žemyno istorija, kultūra ir gamta.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753