Šiaurinių miestų įdomybės: Talinas ir Helsinkis Padidinti

Šiaurinių miestų įdomybės: Talinas ir Helsinkis

Nauja kelionė

0,00 €

Šiaurinių miestų įdomybės: Talinas ir Helsinkis

Smulkiau

Estijos sostinėje Taline aplankysime miestą garsinančius Hermano ir Storosios Margaritos bokštus, pabuvosime Viduramžius menančioje Rotušės aikštėje bei Tompea pilyje.

Hidroplanų uosto muziejuje išvysime metalinius vandenynų gyventojus – istorinius laivus, ledlaužį ir netgi povandeninį laivą.

Keltu plauksime į Helsinkį ir ekskursijos metu susipažinsime su miesto įžymybėmis: Senato bei Turgaus aikštės, Universitetas, Rotušė, Prezidento rūmai, Uspenski katedra, aplankysime Suomenlinos tvirtovę.

Patirsime atradimo džiaugsmą interaktyviame mokslo ir žinių centre Heureka: dalyvausime mokslinėse-pramoginėse programose, atliksime bandymus ir neįtikėtinus eksperimentus.

Grįždami namo lankysimės garsiausiame Estijos kurorte, vasaros sostinėje – Pernu. Susipažinsime su medine miesto architektūra bei smėlėtais paplūdimiais.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms artimoje ir tolimoje Europoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad kelių dienų kelionės metu mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su mūsų žemyno istorija, kultūra ir gamta.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753