Talinas, Stokholmas, Tartu: karo laivas, Pepė Ilgakojinė ir liftas į žemės gelmes Padidinti

Talinas, Stokholmas, Tartu: karo laivas, Pepė Ilgakojinė ir liftas į žemės gelmes

Nauja kelionė

0,00 €

Talinas, Stokholmas, Tartu: karo laivas, Pepė Ilgakojinė ir liftas į žemės gelmes

Smulkiau

Susipažinsime su Estijos sostine Talinu. Aplankysime miestą garsinančius Hermano ir Storosios Margaritos bokštus, pabuvosime Viduramžius menančioje Rotušės aikštėje bei Tompea pilyje.

Hidroplanų uosto muziejuje išvysime metalinius vandenynų gyventojus – istorinius laivus, ledlaužį ir netgi povandeninį laivą.

Naktį perplaukę visą Baltijos jūrą, atsiduriame šiaurės Venecija tituluojamame Stokholme, klaidžiosime Sečio gatvelių labirintais ir miesto Rotušėje apžiūrėsime Nobelio premijų įteikimo salę..

Vazos muziejuje apžiūrėsime vienintelį pasaulyje visiškai nepažeistą XVII a. 64 ginklų karo laivą, kuris buvo iškeltas iš jūros.

Rašytojos Astridos Lindgren muziejuje šėlsime su mylimiausiais vaikystės knygų herojais.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms artimoje ir tolimoje Europoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad kelių dienų kelionės metu mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su mūsų žemyno istorija, kultūra ir gamta.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753