„Baltijos vikingų“ sala Estijoje ir viduramžių Talinas Padidinti

„Baltijos vikingų“ sala Estijoje ir viduramžių Talinas

Nauja kelionė

0,00 €

„Baltijos vikingų“ sala Estijoje ir viduramžių Talinas

Smulkiau

Kelsimės į ramybe alsuojančią Muhu salą, kurioje nesijaučia įprasto žemyno šurmulio, žvalgysimės į tolius nuo Juigu skardžio, nusikelsime į praeitį Koguvos etnografiniame kaime.

Siaurutėliu ir iš abiejų pusių vandens skalaujamu Vaike - Vain sąsiauriu persikelsime į didžiausią Estijos salą, „Baltijos vikingų“ žeme vadinamą - Saremą. Žvelgsime į Baltijos jūrą nuo 20 metrų aukščio ir 2,5 km pločio Pangos skardžio, lankydami Agnlos vėjo malūnus tikrinsime vėjo greitį, nusileisime į Kaali meteorito kraterį ir pasivaikščiosime po vienintelį šios salos miestą, garsėjantį 14 a. viduramžių pilimi, Kuresare.

Estijos sostinėje Taline aplankysime miestą garsinančius Hermano ir Storosios Margaritos bokštus, pabuvosime Viduramžius menančioje Rotušės aikštėje bei Tompea pilyje.

Hidroplanų uosto muziejuje išvysime metalinius vandenynų gyventojus – istorinius laivus, ledlaužį ir netgi povandeninį laivą.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms artimoje ir tolimoje Europoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad kelių dienų kelionės metu mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su mūsų žemyno istorija, kultūra ir gamta.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753