Įdomiausi Estijos muziejai: povandeniniai laivai ir liftas į žemės gelmes Padidinti

Įdomiausi Estijos muziejai: povandeniniai laivai ir liftas į žemės gelmes

Nauja kelionė

0,00 €

Įdomiausi Estijos muziejai: povandeniniai laivai ir liftas į žemės gelmes

Smulkiau

Susipažinsime su Estijos sostine Talinu. Aplankysime miestą garsinančius Hermano ir Storosios Margaritos bokštus, pabuvosime Viduramžius menančiojeRotušės aikštėje bei Tompea pilyje.

Hidroplanų uosto muziejuje išvysime metalinius vandenynų gyventojus – istorinius laivus, ledlaužį ir netgi povandeninį laivą.

Tartu didžiausiame Baltijos šalių mokslo centre „Ahhaa“ išbandysime veidrodžių labirintą, pakilsime į Miunhauzeno bokštą, nuotykių liftu nusileisime į žemės gelmes, pasivažinėsime dviračiu ant lyno, atliksime įvairius eksperimentus.

Aplankysime studentų sostine tituluojamo Tartu senamiestį, kuriame paragausime skanių Rujenos ledų, o tada pilni įspūdžių keliausime namo.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms artimoje ir tolimoje Europoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad kelių dienų kelionės metu mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su mūsų žemyno istorija, kultūra ir gamta.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753