Kelionė į viduramžius: didingos kalavijuočių pilys Cėsyje ir Turaidoje Padidinti

Kelionė į viduramžius: didingos kalavijuočių pilys Cėsyje ir Turaidoje

Nauja kelionė

0,00 €

Kelionė į viduramžius: didingos kalavijuočių pilys Cėsyje ir Turaidoje

Smulkiau

Iš dabartinės LatvijosKalavijuočių ordinas organizavo kryžiaus žygius prieš LDK. Įspūdingiausioje ir daugiausiai paslapčių turinčioje Cėsio pilyje, pajusime senovės riterių gyvenimą, o vėliau apžiūrėsime gražias meilės istorijas saugančią Turaidos pilį.

Keldamiesi 50 metrų aukštyje per Gaujos upę nutiestu lynų keliu žvalgysimės po ,,Latvijos Šveicarija” tituluojamą Siguldą. Aplankysime Krimuldos dvarą. Ekstremalių pojūčių mėgėjams patiks nusileisti vasaros bobslėjaus trasa.

Tartu didžiausiame Baltijos šalių mokslo centre „Ahhaa“ išbandysime veidrodžių labirintą, pakilsime į Miunhauzeno bokštą, nuotykių liftu nusileisime į žemės gelmes, pasivažinėsime dviračiu ant lyno.

Po ekskursijos Tartu mieste, kurios metu paragausime skanių Rujenos ledų, keliausime namo.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms artimoje ir tolimoje Europoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad kelių dienų kelionės metu mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su mūsų žemyno istorija, kultūra ir gamta.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753