Aktyvus poilsis Latvijos pajūryje ir Gaujos parke Padidinti

Aktyvus poilsis Latvijos pajūryje ir Gaujos parke

Nauja kelionė

0,00 €

Aktyvus poilsis Latvijos pajūryje ir Gaujos parke

Smulkiau

Kviečiame pramogauti žymiausio Latvijos kurorto - Jūrmalos - atrakcionų parke ir ilsėtis smėlėtame Baltijos pajūryje. Vaikščiosime Didžiojo Kemerių raisto taku, kuriame atidžiausieji atras vabzdžius ėdantį augalą – apskritalapę saulašarę.

Mesime avalynę į šoną ir „Valguma Pasaule“ poilsio bazės basakojų take linksmai eisime išbandydami kankorėžių kietumą, smėlio švelnumą, žolės šiurkštumą ir kt.

Vakare atvykę į Rygą apžiūrėsime jos įžymybes, o ryte, plaukdami Daugavos upe, pamatysime Latvijos sostinę dar gražesnę ir įdomesnę.

Kelionę užbaigsime didžiausiame ir seniausiame Latvijos Gaujos nacionaliniame parke. Daug aštrių pojūčių patirsime keldamiesi per Gaujos upę beveik 50 metrų aukštyje esančių lynų keliu bei važiuodami vasaros bobslėjaus trasa. Grožėsimės Gūtmanio ola, o Cėsio pilies požemiai atskleis viduramžių kalavijuočių karių paslaptis.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms artimoje ir tolimoje Europoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad kelių dienų kelionės metu mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su mūsų žemyno istorija, kultūra ir gamta.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753