LVOVAS – KARPATAI

Nauja kelionė

165,00 €

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos į Ukrainą. Kelionė per Lenkiją. Trumpa ekskursija viename seniausių Kazimiero Didžiojo statytų miestų – Liubline. Čia 1569 m. buvo pasirašyta Liublino Unija. Ekskursija po Liublino senamiestį: Karališkieji tribunolo rūmai, Domininkonų bažnyčia, miesto katedra, renesansinė Liublino pilis. Esant galimybei aplankysime Šv. Trejybės koplyčią, garsėjančią savo bizantine tapyba, kurią užsakė kunigaikštis Jogaila. Iš Liublino važiuojame į Lvovą. Vakarinis pasivaikščiojimas. Apsigyvename viešbutyje.  Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje.  Ekskursija po Lvovą su vietiniu gidu: Laisvės aikštė ir Rotušė, Armėnų gatvė, Domininkonų bažnyčia, Turgaus aikštė, Italų kiemelis, Boimso koplyčia, paminklas Karaliui Danieliui, Bernardinų vienuolyo kiemas, didingasis Operos teatro pastatas su ekskursija viduje. Pietūs restorane “Stargorod”. Kavos manufaktūra. Lvovas laikomas Ukrainos kavos sostine. Pasakojama, kad po žeme yra milžiniški jos kiekiai. Iš rūsių žalios kavos pupelės buvo keliamos į viršų, skrudinamos ir malamos. Su  tradicijomis susipažinsime nusileisdami į kavos kasyklą. Lašinių muziejus su degustacija. Restorane – platus valgomų skulptūrų iš lašinių asortimentas. Čia, praėję pro „lašinių kontrolę“ prie durų ir įvertinę Malevičiaus „Lašinių kvadratą“, galėsime užsisakyti „Gogolio nosį“, „Veneros krūtinę“, „Van Gogho ausis“ ir netgi ledų „Monroe lūpos“. Taip pat galėsime paragauti sušių su lašiniais, o desertui užsisakyti lašinių šokolade.Laisvas laikas.  Pasivaikščiojimas po vakarinį Lvovą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Su vietiniu gidu išvykstame į netoli Slavsko esantį Nacionalinį parką “Skolevskije Beskidi”. Beskidai – kalnų masyvas Lenkijoje ir Ukrainoje, Karpatų kalnų rytinėje dalyje, Rytų Beskidų grupėje. Ukrainai priklausanti Beskidų pusė vadinama Rytų Beskidais. Aplankome nuostabaus grožio kalnų krioklį (7 metrų aukštis). Netoli krioklio – mineralinio vandens šaltiniai. Išgersime sveiko mineralinio vandens ir patrauksime link Tuskanės uolų. Vienoje iš uolų išliko ir senesnius laikus siekiantys ženklai - iškalti žmogaus veido kontūrai, tunelis, tikslios formos duobelės. Tai buvusi ir akmens amžių menanti kulto vieta. Aplankysime Žuravlinoe ežerą. Vietiniai gyventojai jį vadina “mirusiu ežeru“, nes dėl didelės mineralizacijos ežere nesiveisia žuvys. 13.00 val. pietūs kukliame restorane arba upėtakių fermoje "Zolotaja forel". Grįžtame į Lvovą.  Vakaronė su gyva muzika restorane „Pidpilnij Kindrat“. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Ankstyvi pusryčiai. Kelionė į namus – į Lietuvą .Kelionė per Lenkiją. Aplankome Zamostė (lenkiškai Zamošc) – miestas pietryčių Lenkijoje, Liublino vaivadijoje, 90 km nuo Liublino, 60 km nuo Ukrainos sienos. Miestas turi apie 70 tūkst. gyventojų. Tai italų “idealaus miesto” projektas, įgyvendintas Lenkijoje. Zamostės renesansinio stiliaus senamiestis nuo 1992 m. įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Jį įkūrė italų architektas Bernardo Morando iš Padujos. Miestas išlaikęs originalų planą ir jį saugojančius gynybinius įtvirtinimus. Statiniams būdingos susipynusios Italijos ir Centrinės Europos architektūrinės tradicijos.

 

Kelionės kaina 165 Eur/asm.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionės vadovo- gido iš Lietuvos paslauga;

*3 nakvynės viešbutyje su  pusryčiais;

*Programos parengimas.

 Pastaba:

Lankomų objektų skaičius, eiliškumas gali keistis.

BŪTINAS PASAS, galiojantis 6 mėnesius po kelionės.

 

Papildomos išlaidos kelionėje:

*Išlaidos Lenkijoje  50 PLN

*Vietiniai gidai ir muziejai Lvove ir Karpatuose 35 Eur

*Įėjimas į lašinių muziejų ir degustacija .... Eur

*Grupiniai pietūs restorane 10 Eur/asm

*Pietūs Karpatuose 8-15 Eur

*Vakarienė Nacionaliniame restorane ..... Eur

Parašyti atsiliepimą

LVOVAS – KARPATAI

LVOVAS – KARPATAI