VOKIETIJOS PRAMOGŲ PARKAI SERENGETIS – HEIDĖS PARKAS

Nauja kelionė

215,00 €

1 DIENA  Anksti ryte apie 5 val. išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Apie 21 h. Atvykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENAPo pusryčių apie 8 val. ryto išvykstame į *Serengečio parką. Apie 13 val atvykstame į Serengeti. Serengečio safaris - tai gyvūnų pasaulis. „Žvėrių šalyje“ laisvai gyvena daugiau nei 1000 žvėrelių. Specialiu autobusiuku leidžiatės į safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaromi. Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Jų pilna visur, galima užeiti į Beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės - užtvertoje teritorijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus „Džiunglių safaris“ džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užtvers griūvantys medžiai. Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kurioje -  30 m aukščio kriokliai, daug spalvingų karuselių ir egzotiškas Kongo kaimelis. Šventės pabaigai – Laisvalaikio šalis su daugybe atrakcionų. Apie 17 val. išvykimas iš parko. Kelionė per Vokietiją. Apie 18 val. atvykstame į Brėmeną – laisvąjį Hanzos miestą.Ekskursija po vakarinį Bremeną: turgaus aikštė, riterio Rolando skulptūra, simbolizuojanti Brėmeno laisvę, XV a. gotikinė Bremeno rotušė su renesanso stiliaus fasadu, Brėmeno muzikantų skulptūra, Katedra, Dievo Motinos bažnyčia, Medvilnės birža. Laisvas laikas. Apie 21 val. atvykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENAPo pusryčiu apie 8 val. išvykimas į Soltau. Apie 9.30 val atvykstame *Heidės pramogų parką. Tiek maži, tiek dideli suras atrakcijų pagal savo pomėgius. Juk visas pasaulis yra Heidės parke: čia pat Amerika – Misisipės garlaiviu apiplauksite Laisvės statulą, praplauksite Vašingtono Baltuosius rūmus; Olandiškasis kvartalas – tikra ramybės oazė: pakeliami tiltai, vėjo malūnai; Heidės kaimelis – amatininkų sala, užburianti mažų namukų grožiu. Supimasis karusele “Nostalgija” tėvelius nukelia į vaikystės šalį, o mažiesiems suteikia džiaugsmo. Visiems smagu leistis kanoja nuo krioklio, plaustais plaukti kalnų upe, važinėtis senoviniais automobiliais ar traukiniu. Poilsio valandėlę galėsite pasigrožėti delfinų, aligatorių, papūgų pasirodymais, pažiūrėti elektroninių paukščių teatrą, stebėti karnavalą, klounų ir komikų pasirodymus. Drąsesni skraidinami “Konkord” lėktuvu. Bobslėjaus sporto mėgėjai gali išbandyti nesvarumo būseną atrakcione “Limit”. Specialiose parduotuvėlėse galima įsigyti suvenyrų. Apie 17 val. išvykimas iš Heidės parko. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Apie 21 val. atvykstame į viešbutį.  Nakvynė viešbutyje.

 

4 DIENAPo pusryčių apie 8 val. ryto išvykstame link Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Žaidimai, viktorinos, konkursai, prizai. Vėlai vakare apie 22 – 23 val. grįžimas į Lietuvą.

 

 

 

Kelionės kaina: 215 EUR

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

-          Kelionė patogiu autobusu;

-          4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,

-          kelionės vadovo paslaugos.

-          Ekskursinė programa

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

-          Mokamiems objektams rekomenduojame turėti 50 EUR

-          Medicininių išlaidų draudimas 5 EUR

-          Asmeninės išlaidos

Parašyti atsiliepimą

VOKIETIJOS PRAMOGŲ PARKAI SERENGETIS – HEIDĖS PARKAS

VOKIETIJOS PRAMOGŲ PARKAI SERENGETIS – HEIDĖS PARKAS