Zakopanė – Krokuva

Nauja kelionė

135,00 €

1 DIENA. Iš vakaro 22.00 val. išvykstame iš Lietuvos. Naktis autobuse.

Vykstame į Zakopanę – kurortinį miestelį įsikūrusį gražioje ir jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje ir keltuvais kylame į Gubaluvkoskalną (1123 m).  Nuo kalno viršūnės atsiveria nuostabi Tatrų bei kaimyninių kalnų masyvų – Gorcų, Pieninų ir Beskidų – panorama. Nusileidus nuo kalno papietausime valgydami garsiąją kalniečių „kvasnicą“ (raugintų kopūstų sriubą) ar šio krašto tradicinę „grybienę“. Po to laukia ekskursija po jaukų miesteli o centrą su išlikusiais 19 – 20 a. pr. Tradicinės statybos pastatais. Apžiūrėsime puošnią medinę bažnyčią. Nakvynė Bukovinoje.

 

2 DIENA. Vykstame pramogauti į Energylandiją– patį didžiausią Lenkijos pramogų parką, kuriame gausu įvarių atrakcionų ir mažiems ir dideliems. Patys mažiausi parko lankytojai galės šėlti daugybėje karuselių, traukinukų ir kitų atrakcionų. Šeimos zonoje įkurtame Vikingų kaimelyje susipažinsite su vikingų gyvenimu ir išbandysite tikrą vikingų laivą. Pašėlusia upe keliausite Džiunglių nuotykio metu, lėksite Drakono ir Bumerango traukinukais, dalyvausite interaktyvioje monstrų atakoje. Dienos pabaigoje leisimės į Veličkos druskos kasyklas. Šios kasyklos, vienintelės pasaulyje, veikė nepertraukiamai nuo viduramžių. Jos iškastos 9 lygiais iki 327 metrų, o bendras tunelių ilgis sudaro net apie 300 kilometrų. Lydint gidui, galima apžiūrėti apie 3 km atkarpą ir tai nepaprastį įspūdžiai... Veličkos kasyklos atspindi kalnakasybos technologijų pažangą ir vystymąsį. Šis „požeminis pasaulis“ įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą. Nakvynėvie viešbutyje Veličkoje.

 

3 DIENA. Išvyksime į Krokuvą (traukiniu) ekskursija po miestą. Pamatysime puikiais vitražais garsėjančią Pranciškonų bažnyčią, Jogailos universiteto kiemelį. Turgaus aikštėje aplankysime Sukienicos paviljoną, Mergelės Marijos bažnyčią*  su įspūdingu V. Stvošo altoriumi, pasivaikščiosime Šv. Floriono gatve, apžiūrėsime barbakaną, Žalgirio mūšio paminklą.  Aplankysime Krokuvos senamiesčio  „širdį“ Vavelį. Iš Vavelio rūmų buvo valdoma didžiulė Lietuvos – Lenkijos valstybė. Rūmų sales puošia vertingi gobelenai, meno kūriniai, katedroje palaidoti Lietuvos – Lenkijos valdovai, jų šeimos nariai,  daugybė abiejų šalių istorijai nusipelniusių žmonių. Įkopę į katedros bokštą, pamatysime patį didžiausią Lenkijos varpą „Žygimantą“. Sėsime  į mūsų laukiantį autobusą ir keliaujame namų link.

 

Kelionės kaina – 135 EUR

 

 

Į kainą įskaičiuota:

  •          Kelionė patogiu autobusu;
  •          2 nakvynės su pusryčiais dviviečiuose-triviečiuose kambariuose;
  •          grupės vadovo – gido paslaugos; ekskursinė programa.

 

Į kainą neįskaičiuoti mokami objektai (viso 205 PLN/asm ~ 48 Eur):

  •          Keltuvai Zakopanėje ~ 32 PLN/asm;
  •          Energylandia ~ 50-60 PLN/asm;
  •          Veličkos druskų kasyklos ~ 90 PLN/asm;
  •          Traukinukas į Krokuvą apie 5 PLN/asm
  •          Vavelis 12 PLN/asm;
  •          Krokuvos katedra ~ 11 PLN/asm.

 

Draudimas už papildomą mokestį.

Reikalingi dokumentai:

Asmens tapatybės dokumentas, galiojantis ne trumpiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.


Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.Lankomų objektų kainos ir eiliškumas tikslinami prieš kelionę.

Parašyti atsiliepimą

Zakopanė – Krokuva

Zakopanė – Krokuva