Gerložas – Malborkas– Gdanskas

Nauja kelionė

85,00 €

Balandžio 21 – 22 dienomis

Smulkiau

 

1 DIENA  2.00 VAL. nakties išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkija. Vykstame gražiomis Šiaurės Lenkijos vietomis, kur Gerložo miškuose buvo įsikūręs „Vilko guolis“. Taip Hitleris vadino savo vadavietę, kurioje pats gyveno ir iš čia vadovavo Tarybų sąjungos puolimui. Atsitraukdami vokiečiai vadavietę susprogdino, bet, vis viena, išlikę griuvėsiai labai įspūdingi ir pritraukia daugybę turistų. Apie pietus būsime Malborke - vieną didžiausių Europoje viduramžių pilių, kryžiuočių vadinamą Marienburgu – „Marijos tvirtove“. Pilies kompleksą supa tvirta gynybinė siena, puošiama gausybės bokštelių. Pilies viduje galima apžiūrėti gyvenamuosius apartamentus, koplyčią, sargų stebėjimo postus ir koridorius, Vasaros, Žiemos menes bei kitas patalpas. Muziejuje eksponuojami viduramžių ginklai, amatininkų dirbiniai, skulptūros, gintaro papuošalai. Aukštutinėje pilyje kadaise buvo ir kalėjimas, kuriame buvo kalinami ypatingi belaisviai, vienas iš jų buvo Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis. 

 

Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA Pusryčiai. 7.45 išvykstame  į Sopotą - garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Aplankome ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje molą. Pasivaikštome pagrindine Monte Cassino alėja.  Ir aplankome Olivos katedrą su įspudingu altoriumi ir vargonais. Vėliau pažintis su  Šiaurės Lenkijos uostamiesčiu Gdansku. Miestas pirmą kartą paminėtas 997 metais, o XII amžiuje tapo ypač svarbiu Baltijos pajūrio uostu. Pažintis su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusios pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Išvykstame į Varėną.

 

Kelionės kaina: 85 EUR (kai vyksta 40 žmonių)

 

Į kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu;
1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
grupės vadovo - gido paslaugos;
ekskursinė programa.

 

Pastaba:

Mokamiems objektams (Gerloža, Malborkas, Olivos katedra auka, ) reikia turėti ~80-90 zlotų;(galima išsikeisti pasienyje, palankiausias kursas)
draudimas už papildomą mokestį;
agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą.

Parašyti atsiliepimą

Gerložas – Malborkas– Gdanskas

Gerložas – Malborkas– Gdanskas

Balandžio 21 – 22 dienomis