Varšuva – Koperniko mokslo centras

Nauja kelionė

85,00 €

1 DIENA. 6:00 val. ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją į jos sostinę Varšuvą dar vadinamą- miestu feniksu. Toliau mūsų laukia ekskursija po Varšuvos senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Praeisime Karališkuoju keliu ties kuriuo stovi buvusių pirklių ir turtuolių namai ir dailios bažnyčios. Apžiūrėsime Senojo ir Naujojo turgaus aikštes, apsuptas nedidelių spalvingų namų, Barbakano gynybines sienas. Šv. Jono krikštytojo katedrą, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai, Konservatoriją, kurioje mokėsi M. K. Čiurlionis. Šv. Kryžiaus bažnyčiąVykstame į Koperniko mokslo centrą

(16:20val)– tai vienas moderniausių Europoje technologijų muziejų, įsikūręs ant Vyslos upės kranto. Jame svajonės ir stebuklai tampa realybe. Čia galima per 5 minutes išmokti groti muzikiniais instrumentais, pakilti į orą skraidančiu kilimu, atsidurti pačiame žemės drebėjimo centre, prabilti žvėrių balsais, palyginti savo jėgas su anakonda, sudalyvauti įdomiausiuose eksperimentuose, kurių rezultatus gausite atsiminimui.  Jeigu turėsim jėgų grįšime į Varšuvos senamiestį ir pajusime vakarinės Varšuvos dvasią.

Nakvynė viešbutyje. (nakvynė viešbutyje City Comfort Adresas: Wolska 165 street, 01-258 Warsaw)

2 DIENA. 07:00 Pusryčiai. Iš viešbučio išvykstame 08:00 Val. Ekskursijos po Varšuvą tęsinys. Lankome pačioje miesto širdyje stovinčiusKaralių rūmus ir šalia jų esančią aikštę, kurioje dažnai organizuojamos įvairios šventės, minėjimai, mugės. XVI a. pabaigoje Varšuvai tapus Lenkijos sostine šioje pilyje įsikūrę Lenkijos karaliai gyveno iki pat 1795 m. Pilis buvo ne tik karališkoji rezidencija čia posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. Karo metu pilis buvo suniokota, o vėliau atstatyta. Dabar joje veikia muziejus. Apie 12:15 val  apžvelgsimem miesto panoramą nuo Kultūros ir mokslo rūmų apžvalgos aikštelės*. Toliau  apie 13:30 val. lankome Varšuvos zoologijos sodą. Tai aktyvus ir modernus  zoologijos sodas. Čia40 hektarų plote gyvena tūkstančiai gyvūnų, kuriems stengiamasi suteikti kuo geresnes sąlygas. Laikas čia tikrai neprailgs... Vakarop apie 16:00 val Lenkijos laiku kupini įspūdžių išvykstame namo į Vilnių. Vilniuje būsime apie 24 val.

                            

Kelionės kaina85 EUR/asm

Į kelionės kainą įskaičiuota:
kelionė patogiu autobusu;

1 nakvynė viešbutyje
grupės vadovo - gido paslaugos;
ekskursinė programa.
 

                  Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:
 Koperniko mokslo centras – 15 PLN;

                  Zoologijos sodas – 16 PLN;

 Karalių rūmai – 5 PLN mokiniui ausinukai – 13 PLN 1/asm. gido paslauga;(grupė didelė bus 2 gidai)

 Kultūros ir mokslo centro apžvalgos aikštelė – 15 PLN

 Pietūs ~ 40 PLN; (Jei valgysime organizuotai)

 

Kelionių agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą. Lankomų objektų kainos tikslinamos prieš kelionę

Parašyti atsiliepimą

Varšuva – Koperniko mokslo centras

Varšuva – Koperniko mokslo centras