Talinas – Tartu AHHA mokslo centras

Nauja kelionė

85,00 €

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis tel. nr : +37067258753

Smulkiau

1 diena  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos.  Atvyksime į Estijos sostinę Taliną. Aplankysime analogo visame pasaulyje neturintį unikalų Hidrolėktuvų uosto muziejų*. Tai naujas jūrų muziejaus padalinys. Ką veikti muziejuje yra ir vaikams, ir suaugusiems. Visi lėktuvai bei laivai natūralaus dydžio, pvz. tikras garinis ledlaužis. Eksponatus galima liesti, įlipti į povandeninį laivą, pašaudyti treniruoklyje į lėktuvus bei sraigtasparnius, pasimatuoti Estijos karių uniformas ir su jomis nusifotografuoti, su instruktoriumi pabandyti 2 minutes valdyti hidroplaną ir pasijusti lėktuvo pilotu, plukdyti laivų modelius baseine ir t. t susipažinsime su Talinu: Aukštutinis ir Žemutinis miestai, panoraminės aikštelės, Tompea pilis, „Ilgoji“ ir „Trumpoji“ koja, „Storosios“ Margaritos bokštas, Ilgojo Hermano ir „Žvilgsnio į virtuvę“ bokštai, Rotušės aikštės ansamblis, dailininkų gatvė, miesto gynybinė siena ir kt.  Nakvynė viešbutyje

 

2 diena  Pusryčiai. Vykstame į Tartu miestą,  kuriame nuo 2011 metų veikia didžiausias Baltijos šalyse mokslo centras AHHAA*. Tai vienas moderniausių muziejų pasaulyje. Sveiki atvykę į Mokslo pasaulį! Čia išbandysime veidrodžių labirintą, Miunhauzeno bokštą, nuotykių liftu nusileisime į žemės gelmes, pasivažinėsime dviračiu ant lyno, pakabinto kelių metrų aukštyje. Tai visiškai saugu ir leidžia suvokti, ką jaučia cirko akrobatai. Gamtos salėje stebėsime skruzdėlių gyvenimą tikrame skruzdėlyne, pasigrožėsime jūros gyvūnijos pasauliu.  Vėliau susipažinsime Tartu senamiesčiu: Rotušės aikštė ir fontanas “Besibučiuojantys studentai”, Šv.Jono bažnyčia, Senoji observatorija,  Domo katedros griuvėsiai (XIII-XV amž.), “Velnių” ir “Angelų” tiltai, paminklas Tartu universiteto įkūrėjui švedų karaliui Gustavui II Adolfui, Tartu universiteto pastatų kompleksas.Keliausime į ledų fabriką Rujienoje, kur degustuosime fantastiško skonio ledų. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Kelionės kaina: 85 Eur

 

Kelionės metu nuvažiuojame 1500 km

 

Į kainą įskaičiuota:


kelionė patogiu autobusu

grupės vadovo - gido paslaugos

1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais


ekskursinė programa


Į kainą neįskaičiuota (mokamų objektų kainos tikslinamos prieš kelionę):

Hydrolėktuvų muziejus 8 Eur

AHHA mokslo centras 10 Eur + 4 Eur (planetariumas)

Ledų degustacija 4 Eur


Pastabos

Draudimas už papildomą mokestį.
Kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimas reglamentuojamas Europos Sąjungos priimtais reglamentais.
Kelionių agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą.
Kai kurių lankomų vietų objektų gidų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį.
Kelionės vadovas neveda ekskursijų mokamuose objektuose.
Į kainą neįskaičiuota viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.


Reikalingi dokumentai:
Lietuvos Respublikos pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojančios ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis tel. nr : +37067258753

Parašyti atsiliepimą

Talinas – Tartu AHHA mokslo centras

Talinas – Tartu AHHA mokslo centras

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis tel. nr : +37067258753