Ryga, Latvijos rūmai ir kalavijuočių pilys (2 arba 1 dienos) Padidinti

Ryga, Latvijos rūmai ir kalavijuočių pilys (2 arba 1 dienos)

Nauja kelionė

95,00 €

Ryga, Latvijos rūmai ir kalavijuočių pilys (2 arba 1 dienos)

Smulkiau

Lankome Latvijos Versaliu tituluojamą baroko šedevrą – Rundalės rūmus. Grožimės puošniomis rūmų salėmis, susipažįstame su jų istorija, vaikščiojame po atkurtą prancūziško stiliaus parką.

Kelionę pradedame pažintimi su Latvijos sostine Ryga, kuri įtraukta į UNESCO saugomų objektų sąrašą kaip daugiausiai Europoje Art Noveau architektūros pastatų turintis miestas, ekskursijos metu atrandame juos ir kitas miesto įžymybes, plaukiojame Daugavos upe.

Žvalgome „Latvijos Šveicarija“ tituluojamą Siguldą iš padangių – keldamiesi 50 metrų aukštyje per Gaujos upę nutiestu lynų keliu, lankome Krimuldos dvarą.

Atrandame įspūdingas Latvijos kalavijuočių Cėsio ir Turaidos pilis, išgirstame, kokias paslaptis, amžinos meilės istorijas jos slepia ir daugybę pasakojimų iš senovės.

___

Trumposios kelionės užsienyje – pats geriausias vaistas nuo rutinos, tikra atgaiva sielai ir puiki galimybė kolektyvo dvasiai stiprinti! Kartu atraskime gražiausius artimosios ir tolimosios Europos miestus ir gamtos stebuklus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753