Viešnagė svetingoje Latvijos Kuržemėje (2 dienos) Padidinti

Viešnagė svetingoje Latvijos Kuržemėje (2 dienos)

Nauja kelionė

95,00 €

Viešnagė svetingoje Latvijos Kuržemėje (2 dienos)

Smulkiau

Kelionę pradedame dėl tekančių vandenų ir istorinės architektūros gausos „Latvijos Venecija“ tituluojamoje Kuldygoje: brendame plačiausiu Europoje (249 metrų ilgio, bet vos dviejų metrų aukščio) vandens kriokliu – Ventos slenksčiu, žvelgiame į raudonų Kuldygos stogų panoramą iš senosios adatų gamyklos bokšto.

Atrandame paslaptingą ir labai seną, net XIII a. siekiančią ir per šį laiką daugybę legendų bei vaiduoklių užgyvenusią Eduolės pilį, grožimės ją supančia aplinka: parku ir bažnyčia.

Trumpai pasivaikščioję garsiame Latvijos uostamiestyje Ventspilyje ir pabuvę prie jūros, vykstame į šiauriausią Kuržemės tašką – Kolkos Ragą. Apžiūrime didžiausią XIII a. Šiaurės Kuržemėje pastatytą Dundagos pilį su uždaru kiemu, vartų bokštu ir kelių metrų storio mūrais, sužinome, kieno paslaptingi žingsniai aidi tamsiuose pilies koridoriuose.

Viešnagę svetingame Kuržemės krašte užbaigsime vyno degustacija pas vietinį vyndarį netoli Talsi miesto.

___

Trumposios kelionės užsienyje – pats geriausias vaistas nuo rutinos, tikra atgaiva sielai ir puiki galimybė kolektyvo dvasiai stiprinti! Kartu atraskime gražiausius artimosios ir tolimosios Europos miestus ir gamtos stebuklus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753