Šiaurės Vokietija: Hanzos pirklių ir salų kraštas (4 dienos) Padidinti

Šiaurės Vokietija: Hanzos pirklių ir salų kraštas (4 dienos)

Nauja kelionė

210,00 €

Šiaurės Vokietija: Hanzos pirklių ir salų kraštas (4 dienos)

Smulkiau

Lankomės Riugeno saloje, kur mėgaujamės minkšto smėlio pakrantėmis, o populiariausioje šios salos vietoje – Jasmundo nacionaliniame parke – pažvelgę nuo „Karaliaus sostu“ pramintos apžvalgos aikštelės, grožimės kvapą gniaužiančiais galingais kreidos uolų skardžiais ir Baltijos jūros panorama.

Vykstame į vokiškąjį Baltijos žvejų miestą Štralzundą, atrandame išlikusią rotušės aikštę su XIII a. gotikine rotuše ir bažnyčiomis, tarp kurių ir aukščiausias XVII a. pasaulio pastatas – 104 m aukščio Šv. Marijos bažnyčia, lankomės 45 įvairių dydžių akvariumų okeanariume.

Lankomės Hanzos sąjungos širdimi buvusiame gotikiniame Liubeke: grožimės raudonų plytų architektūra, atrandame miesto Rotušę, Šv. Marijos bažnyčią, istorinius miesto Holstentor vartus ir seniausią Vokietijoje, nuo 1806 m. veikiančią, Niederegger marcipanų parduotuvę.

___

Trumposios kelionės užsienyje – pats geriausias vaistas nuo rutinos, tikra atgaiva sielai ir puiki galimybė kolektyvo dvasiai stiprinti! Kartu atraskime gražiausius artimosios ir tolimosios Europos miestus ir gamtos stebuklus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753