Saksoniškoji Šveicarija: kalnai ir karališkasis Dresdenas (4 dienos) Padidinti

Saksoniškoji Šveicarija: kalnai ir karališkasis Dresdenas (4 dienos)

Nauja kelionė

195,00 €

Saksoniškoji Šveicarija: kalnai ir karališkasis Dresdenas (4 dienos)

Smulkiau

Saksonijos sostinėje, „Florencija prie Elbės“ tituluojamame Dresdene, kylame įspūdingais laiptais iki buvusių miesto įtvirtinamų, šiandien priglaudusių 0,5 km Elbės upės pakrante besidriekiančius įspūdingus sodus – Briulio terasą, dar vadinamą „Europos balkonu“.

Žavimės Karališkaisiais rūmais ir vienais geriausių baroko architektūros Vokietijoje pavyzdžių laikomais Civingerio rūmais, atstatyta Dievo Motinos bažnyčia, barokine Nimfų maudykla, apžiūrime porceliano ekspoziciją, Saksonijos valstybinį teatrą ir jo aikštę.

Žengdami akmeniniu 76 metrų ilgio Bastėjos tiltu, atrandame uolų, miško ir upelių apsuptyje įkurtą Saksonijos Šveicarijos nacionalinį parką ir grožimės atsiveriančiais Ratheino uolos, tarpeklių, stačių šlaitų ir akmeninių sienų labirintų vaizdais. Lankome garsiąją Kionigšteino tvirtovę, kuri per savo gyvavimo laiką buvo tiek vienuolynu, tiek kalėjimu.

Atrandame pasakas primenančią Mošnos pilį, kurioje yra 365 kambariai, nuo jos stogų į viršų kyla 99 bokštai ir bokšteliai. Grįždami lankomės Vroclave: apžiūrime garsiąsias nykštukų skulptūrėles, Turgaus aikštę ir Jono Krikštytojo katedrą, senamiestį.

___

Trumposios kelionės užsienyje – pats geriausias vaistas nuo rutinos, tikra atgaiva sielai ir puiki galimybė kolektyvo dvasiai stiprinti! Kartu atraskime gražiausius artimosios ir tolimosios Europos miestus ir gamtos stebuklus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753