Įspūdingoji Slovakijos gamta ir kerintys kalnų kaimeliai (4 dienos) Padidinti

Įspūdingoji Slovakijos gamta ir kerintys kalnų kaimeliai (4 dienos)

Nauja kelionė

165,00 €

Įspūdingoji Slovakijos gamta ir kerintys kalnų kaimeliai (4 dienos)

Smulkiau

Susipažįstame su įspūdingiausiomis Slovakijos gamtos vietovėmis lankydamiesi Pieninų nacionaliniame parke, leidžiamės į pasivaikščiojimą pėsčiųjų takais.

Leidžiamės į įsimintiną pasiplaukiojimą plaustais pro kalnus pratekančios Dunajeco upės vingiais, o vėliau ragaujame autentiškus slovakų patiekalus Pienini chata kalnų namelyje.

Persikeliame į įspūdingą požemių pasaulį Belianska urve, kuriame be stalaktitų ir stalagmite akį traukia ir povandeniniai ežeriukai.

Vykstame į aukščiausiame kalnų lygyje įsikūrusį Aukštųjų Tatrų kurortą – Štrbske Pleso, lankome Solisko chatą, Staryj Smokovece atsigaivinsime skaniu mineraliniu tiesiai iš šaltinio

Keltuvais keliamės iki 4,5 km gylio Skalnato kalnų ežero, žavimės aplinkui esančiais kerinčiais kalnų vaizdais.

Mėgaujamės gamtos po atviru dangumi teikiamais SPA malonumais maudydamiesi Vrbovės mineraliniuose šaltiniuose.

___

Trumposios kelionės užsienyje – pats geriausias vaistas nuo rutinos, tikra atgaiva sielai ir puiki galimybė kolektyvo dvasiai stiprinti! Kartu atraskime gražiausius artimosios ir tolimosios Europos miestus ir gamtos stebuklus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753