Karališkoji Praha ir magiškoji Čekijos gamta (4 dienos) Padidinti

Karališkoji Praha ir magiškoji Čekijos gamta (4 dienos)

Nauja kelionė

165,00 €

Karališkoji Praha ir magiškoji Čekijos gamta (4 dienos)

Smulkiau

Atrandame Vroclavą – šešių šimtų nykštukų miestą: apžiūrime garsiąsias skulptūrėles, Turgaus aikštę ir Jono Krikštytojo katedrą, pasivaikščiojame senamiestyje.

Lankomės barokiniuose Detenice rūmuose: apžiūrime atkurtą interjerą, baroko ir renesanso laikotarpių sienų tapybą ir rūmų alaus daryklą, kur sužinosime vietinio alaus gamybos paslaptis ir jo ragausime.

Lankome Čekijos sostinę, didingą karalių miestą Prahą, kur ekskursijos senamiestyje metu atrandame miesto įžymybes: Karolio tiltą, Šv. Vito katedrą, Prahos pilį, Parako bokštą.

Keliaujame Adršpachų uolų-kalnų gamtos draustinio ir nacionalinio parko pažintiniais takais, kurie dėl savo įspūdingų vėjo ir vandens suformuotų smiltainio uolų ir tarpeklių panoramų tituluojami „čekų rojumi“, valtimis perplaukę Adršpachų ežerą apžiūrėsime krioklius.

___

Trumposios kelionės užsienyje – pats geriausias vaistas nuo rutinos, tikra atgaiva sielai ir puiki galimybė kolektyvo dvasiai stiprinti! Kartu atraskime gražiausius artimosios ir tolimosios Europos miestus ir gamtos stebuklus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753