Pietų Lenkijos kalnai ir druskos kasyklų požemiai (3 dienos) Padidinti

Pietų Lenkijos kalnai ir druskos kasyklų požemiai (3 dienos)

Nauja kelionė

135,00 €

Pietų Lenkijos kalnai ir druskos kasyklų požemiai (3 dienos)

Smulkiau

Kelionę pradedame apžiūrėdami ištisą po žemę įsikūrusį miestą – Veličkos druskų kasyklas. Dirbančių žmonių, arklių sukamų įrenginių skulptūros leidžia įsivaizduoti, kaip atrodė čia viręs darbas, taip pat aplankome požemines koncertų sales, kavines, koplyčias ir bažnyčią.

Vykstame į Lenkijos deimantu tituluojamą Krokuvą, seniau buvusią ir visos Lenkijos sostine. Atrandame miesto įžymybes – Jogailos universiteto kiemelį, Mergelės Marijos bažnyčią ir jos bokšte esantį didžiausią Lenkijos varpą „Žygimantą“, Šv. Floriono gatvę, Barbakaną ir senamiesčio širdimi laikomą Vavelį, kuriame vykdavo Lenkijos valdovų karūnacijos iškilmės.

Siaurais ir vingiuotais keliais vykstame į Tatrų kalnų masyvo papėdėje įsikūrusią Lenkijos žiemos ir slidininkų sostinę Zakopanę. Apžiūrime pagrindinę kurorto Krupowki gatvę, kylame į padanges įspūdingus vaizdus dovanojančiu keltuvu ir grožimės kvapą gniaužiančia Tatrų nacionalinio parko panorama, atsiveriančia nuo Gubaluvkos ir Gievonto viršukalnių.

___

Trumposios kelionės užsienyje – pats geriausias vaistas nuo rutinos, tikra atgaiva sielai ir puiki galimybė kolektyvo dvasiai stiprinti! Kartu atraskime gražiausius artimosios ir tolimosios Europos miestus ir gamtos stebuklus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753