Karalius menantys Varšuvos parkai: Lazienki ir Vilanov (2 dienos) Padidinti

Karalius menantys Varšuvos parkai: Lazienki ir Vilanov (2 dienos)

Nauja kelionė

90,00 €

Karalius menantys Varšuvos parkai: Lazienki ir Vilanov (2 dienos)

Smulkiau

Kelionę pradedame susipažindami su karališkąja Lenkijos sostine Varšuva, jos aikštėmis, bažnyčiomis ir didinga Katedra, o Karališkuoju traktu patekę į Karalių rūmus, nuolatinę Lenkijos karalių ir Lietuvos valdovų rezidenciją, žavimės auksu ir sidabru tviskančiomis jų reprezentacinėmis salėmis.

Lankome Lenkijos karalių vasaros rezidenciją – vieną gražiausių Europoje Lazienki parką ir neoklasicistinius rūmus, kuriame galima išvysti atkurtus XVIII a. karališkąjį, XIX a. romantiškąjį, XX a. modernistinį ir netgi kinišką sodus, taip pat – trimis kanalais sujungtus tvenkinius.

Karališkuoju taku vykstame į kitą karališkąją vasaros rezidenciją – barokinius Vilanovo rūmus. Apžiūrime karališkųjų karietų ekspoziciją, atkurtus interjerus, freskas ir žinoma – nepaprasto grožio ir įspūdingo dydžio anglišką parką bei itališko stiliaus sodą.

___

Trumposios kelionės užsienyje – pats geriausias vaistas nuo rutinos, tikra atgaiva sielai ir puiki galimybė kolektyvo dvasiai stiprinti! Kartu atraskime gražiausius artimosios ir tolimosios Europos miestus ir gamtos stebuklus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753