Lenkijos viduramžių miestai: Torunė, Gdanskas ir Malborkas (3 arba 2 dienos) Padidinti

Lenkijos viduramžių miestai: Torunė, Gdanskas ir Malborkas (3 arba 2 dienos)

Nauja kelionė

105,00 €

Lenkijos viduramžių miestai: Torunė, Gdanskas ir Malborkas (3 arba 2 dienos)

Smulkiau

Atrandame nuo viduramžių nepaliestą Torunės, garsiojo astronomo M. Koperniko gimtinės, senamiestį, o vėliau ragaujame miestą garsinančių ir nuo viduramžių recepto nekeitusių garsiųjų meduolių.

Apžiūrime vieną didžiausių Europoje viduramžių pilių – Malborką, kryžiuočių dar vadintą Marienburgu.

Kelionę užbaigiame Gdanske: vaikščiojame daugybę istorijų saugančiomis senosiomis gatvelėmis, žengiame pro Žaliuosius ir Auksinius vartus, žvelgiame į Kalėjimo bokštą, praeiname garsiąja Ilgojo turgaus aikšte, atrandame Neptūno fontaną ir Farenheito termometrą.

Grįždami aplankome kitą žymų pajūrio kurortą – Sopotą, atrandame pajūrį, moderniosios architektūros „kreivąjį namą“, pasivaikščiojame ilgiausiu Europoje mediniu molu.

___

Trumposios kelionės užsienyje – pats geriausias vaistas nuo rutinos, tikra atgaiva sielai ir puiki galimybė kolektyvo dvasiai stiprinti! Kartu atraskime gražiausius artimosios ir tolimosios Europos miestus ir gamtos stebuklus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753