„Lenkiškoji Venecija“: plaukimas kanalais ir kelionė siauruku (1 diena) Padidinti

„Lenkiškoji Venecija“: plaukimas kanalais ir kelionė siauruku (1 diena)

Nauja kelionė

30,00 €

„Lenkiškoji Venecija“: plaukimas kanalais ir kelionė siauruku (1 diena)

Smulkiau

Kelionę pradedame tarp ežerų ir miškų įsikūrusiame kurortiniame Lenkijos miestelyje Augustave, kuris dar vadinamas „Lenkiškąja Venecija“, tyrinėjame jo įžymybes.

Leidžiamės į pasiplaukiojimą laiveliais garsiaisiais miesto kanalais, plaukiame iki Necko ežero ir laukine, žmogaus nepaliesta gamta garsėjančio Rospudos slėnio.

Lankome lietuvybės salą Lenkijoje – Seinus ir dėmesį prikaustantį dominikonų vienuolyną su katedra, kurioje palaidotas ir čia tarnavęs A. Baranauskas.

Grožimės Vygrių kamaldulių vienuolynu ir jo uždarais kiemeliais, o užlipę į varpinę – išskirtine gausybe ežerų pasigirti galinčiu Vygrių nacionaliniu parku.

Leidžiamės į 10 kilometrų ir trijų sustojimų kelionę dar Pirmojo pasaulinio metais įrengtu Vygrių siauruoju geležinkeliu.

___

Trumposios kelionės užsienyje – pats geriausias vaistas nuo rutinos, tikra atgaiva sielai ir puiki galimybė kolektyvo dvasiai stiprinti! Kartu atraskime gražiausius artimosios ir tolimosios Europos miestus ir gamtos stebuklus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753