Roma ir žymiausi Italijos miestai

Nauja kelionė

365,00 €

Balandžio 9 – 13 d.

Smulkiau

1 diena. Skrydis Vilnius – Roma 10:50val.. Romoje nusileidžiame 12:40 val. Ekskursija po Romą– „amžinąjį miestą" ir tokiu jis vadinamas ne veltui, nes tai miestas kasdien spinduliuojantis visų laikų grožį ir menantis didingas istorijas pasauliui. Čia susipina įvairių epochų istorijos atspindžiai, dauguma jų palaidoti architektūrinių statinių griuvėsiuose. Čia apstu antikos laikų statinių ir įspūdingų sakralinių pastatų, kultūros lobius saugančių muziejų ir šurmuliuojančių aikščių. Nakvynė viešbutyje.


2 diena. Pusryčiai. Priėmimas pas Popiežių. Lankome  mažiausią pasaulio valstybę - Vatikaną. Šv. Petro aikštė ir bazilika. Vatikano muziejus, kuriame eksponuojami Leonardo da Vinči, Džoto, Ticiano, Mikelandželo ir kitų garsių menininkų darbai. Siksto koplyčia, kurioje posėdžiauja konklava renkant naująjį popiežių, didžiausia ir puošniausia pasaulyje Šv. Petro bazilika, Popiežiaus Jono Pauliaus II kapas,  norintys galės užlipti į Mikelandželo suprojektuotą bazilikos kupolą ir pasigerės Romos panorama. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena. Pusryčiai.Traukiniu keliaujame į Florenciją, nuostabaus Toskanos regiono sostinė, vienas seniausių ir gražiausių miestų ne tik Italijoje, bet ir visame pasaulyje. Patys italai sako, kad Florencijoje yra sukaupta didžiausia meniško palikimo dalis, todėl šis miestas neatsitiktinai yra vienas lankomiausių visame pasaulyje. Florencijoje galima pamatyti puošnius muziejus, galerijas, kuriose eksponuojami unikalūs meno šedevrai, dailiai išpuoštus pastatus, paklaidžioti žaviomis miesto gatvėmis. Grįžtame į Romą. Nakvynė viešbutyje


4 diena. Pusryčiai. Traukiniu keliaujame į Asyžių. Šv.Pranciškus Asyžietis gimė Asyžiuje 1181 m. ir yra laikomas visos Italijos globėju. Dėl to Asyžius yra svarbi piligrimų traukos vieta. Be to, Asyžiaus pranciškonų palikimas yra saugomas Unesco. Istorinis miestas įdomus ne tik piligrimams. Asyžiaus senamiestyje vingiuoja siauros vidurmažius primenančios gatvelės. Be to, mieste išlikę romėnų griuvėsių. Grįžtame į Romą. Nakvynė viešbutyje.

 

5 diena. Pusryčiai.Skrydis Roma – Vilnius 06:35 val.. Vilniuje nusileidžiame 10:25 val.

Kaina : 365 Eur / 1 asm

Į kainą įskaičiuota: 
- Ekskursinė programa;

- Kelionės vadovo paslaugos;

- 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

- Kvalifikacinė programa ir pažymėjimai.

Į kainą neįskaičiuota: Skrydžiai Vilnius – Roma – Vilnius (kaina apie 200 eur); Traukiniai arba mikroautobusas, transferas apie 135 eur.: mokami objektai apie 40 eur.

                                                                                                    TEL.MOB. 867258753

                                                                                  El. paštas: POILSIOPROJEKTAI@GMAIL.COM

Parašyti atsiliepimą

Roma ir žymiausi Italijos miestai

Roma ir žymiausi Italijos miestai

Balandžio 9 – 13 d.