LIUBLINAS – ZAMOSTĖ - VARŠUVA

Nauja kelionė

145,00 €

2019 Balandžio 26-28d.

LIKO TIK 10 VIETŲ!!!

Smulkiau

1 diena Išvykimas 5.30 iš Lietuvos. Važiuojame į Palenkės sostinę Balstogę. 8.00 ekskursija po miestą pėsčiomis. Lankysimės vienoje iš įdomiausių lankytinų vietų Balstogėje, kitaip dar vadinama „Palenkės Versaliu“- apžiūrėsime Branickių rūmus ir jų prancūzišką parką. Pasivaikščiosime po Kosciuškos aikštę, apsilankysime miesto rotušėje ir Balstogės arkikatedroje. Visus šiuos objektus supa daugiau nei 200 parduotuvių, kurios siūlo platų prekių ir paslaugų pasirinkimą kartu sudarydami tam tikroje vietoje kultūros ir poilsio centrą.12 val. Pietūs. Po pietų tęsiame kelionę Liublino link. Apžvalginė eskursija po miestą. Patraukliausias Liublino rajonas yra stataus šlaito pakraštyje įsikūręs Senamiestis (Stare Miasto). Aplankysime Liublino pilį, Švč. Trejybės koplyčią. Per Krokuvos vartus, jau seniai tapusius miesto simboliu, pateksite į tikrą romantiškų gatvelių ir alėjų labirintą... Grožėsitės architektūros paveldu (Turgaus aikštė, Rotušė, didikų šeimoms priklausę namai...), klausysitės miesto istorijos, aplankysite XIV a. statytą Dominikonų bažnyčią, Liublino katedrą (Šv. Jono Krikštytojo ir Jono Evangelisto katedra, tai buvusi jėzuitų bažnyčia. Šios šventovės interjeras yra tikras baroko meno triumfas!). Laiką leisime mieste, kurio istorijos puslapiai pasakoja apie jotvingių apsilankymo laikus, Lenkijos karaliaus ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Jogailos valdymo laikus, Liublino uniją... čia gyvavusią gausią šio miesto žydų bendruomenę, lenkų ir žydų aukštąsias mokyklas, kultūrą, apie II Pasaulinio karo skriaudas. Laisvas laikas. Apie 22 val atvykstame į viešbutį Zamostėje.Nakvynė viešbutyje Zamostėje.

 

2 diena 8.00 val. Pusryčiai. Po to apžvalginė ekskursija po miestą. Zamostė - miestas-tvirtovė, vienas žinomiausių ir geriausiai išsilaikiusių renesanso miestų visoje Europoje. Zamostės šeimininko, vieno turtingiausių Lenkijos didikų, Jano Zamojskio (1541-1605 m.) svajonė. Tai buvo pirmasis italų idealaus miesto koncepcijos projektas Lenkijos karalystėje. Miesto statybos prasidėjo 1581 m., truko 10 metų, vadovavo architektas Bernardo Morando. Šių dienų Zamostė žavi kiekvieną keliautoją savo architektūra ir atmosfera. Aplankote miesto aikštę su rotušės rūmais, šv. Tomo bažnyčią, kurioje palaidoti didikai Zamojskiai. Aplankysime prie Vyslos upės kranto išsidėsčiusį miestelį - Kazimierz Dolny. Kazimiežas vienas iš gražiausių viduramžių ir renesanso epochos Mažosios Lenkijos miestelių – menininkų oazė Miestelis unikalus XIII-XVIII amžių urbanistikos ir arcitektūros paminklas po atviru dangumi.. Kazimierže aplankysime pilies kompleksą*, pasivaikščiosime po jaukų senamiestį, kur viena ktą keičia jaukios, siauros gatvelės, su kavinukėmis ir meno galerijomis, apžiūrėsime renesancinę centrinę imiesto aikštę, puikiąją parapijinę bažnyčią. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena   8.00 val. Pusryčiai. Po pusryčių išvykstame į Varšuvą – miestą feniksą ir, žinoma, Lenkijos sostinę. 13.00 val. Pažintį su miestu pradėsime pėsčiomis keliaudami po senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą: Senojo ir Naujojo turgaus aikštės, grakšti miesto globėja – Undinėlė, gynybinės miesto sienos ir didingasis Barbakanas, Šv. Jono krikštytojo katedra, Šv. Onos bažnyčia, Universiteto pastatai, paminklas M. Kopernikui, Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota garsiojo F. Šopeno širdis! Po eksursijos laisvas laikas. Vakare grįžtame į Neveronis.

 

 

Į kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu;

2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

grupės vadovo paslaugos;

ekskursinė programa.

 

Pastabos:

Papildomos išlaidos – 22 EUR (lankomi objektai, vietinių gidų paslaugos, dovanos kolegoms);

draudimas už papildomą mokestį;

kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;

į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.

 

Reikalingi dokumentai:

Lietuvos Respublikos pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo kelionės pabaigos arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti ne trumpiau, kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

 

Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.

                                                                                                       TEL.MOB. 867258753

                                                                                     El. paštas: POILSIOPROJEKTAI@GMAIL.COM

Parašyti atsiliepimą

LIUBLINAS – ZAMOSTĖ - VARŠUVA

LIUBLINAS – ZAMOSTĖ - VARŠUVA

2019 Balandžio 26-28d.

LIKO TIK 10 VIETŲ!!!