ŠIAURĖS ITALIJA

Nauja kelionė

480,00 €

Rugpjūčio 15 - 23

Smulkiau

1 DIENA. Išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją, Čekiją. Įsikursime viešbutyje Mikulov mieste. Susipažinsime su žavingu miesteliu (galėsime pasvajoti žvelgiant į miesto panoramą nuo pilies parko, smalsuoliai galės užkopti ant Šventojo kalno kur stovi Šv. Sebastijano koplytėlė, pavakaroti vienoje iš senamiesčio kavinių). Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Anksti ryte išvyksime link Italijos. Net kelis šimtus kilometrų mus lydės į dangų vis besistiebiančios apsnigtomis viršūnėmis Alpės. Atvykimas į Austrijos kalnų kurortą prie Ossiacher ežero. Grožėsimės miesteliu ir kalnų panoramomis. Prieš akis atsivers svaiginantys Ossiacher ežero vaizdai, alpinėse pievose besiganančios žalos karvės, senoviniai kerdžių nameliai, tolumoje skendinčios snieguotos kalnų viršūnės. Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA. Pusryčiai. Atvyksime prie Lago di Braies – įspūdingo grožio ežero. Jį supa kvapą gniaužantys Alpių vaizdai, spygliuočių miškai, o vanduo spindi lyg smaragdas. Turistiniais takais keliausime aplink ežerą ir grožėsimės kalnų didybe bei grožybe. Po pietų atvyksime į vienus įspūdingiausių Europoje kalnų (Dolomitinių Alpių) Tre cime di Lavaredo regioną. Tai Alpių kalnų grandinė dviejuose Šiaurės Italijos regionuose (Trentino - Pietų Tirolio ir Veneto), kur atskiras uolų grupes skiria gilūs slėniai ir perėjos. Dėl ypatingo grožio vertikalių uolų ir siaurų bei ilgų slėnių šie kalnai yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Atvykstame i Lido di Jesolo kurortą, kur pasiliksime iki viešnagės pabaigos. Nakvynė viešbutyje.

 

4 DIENA Pusryčiai. Pusryčiai. Ankstyvu metu išvykstame į Veroną: “Bra“ aikštė, Vaistažolių aikštė, Skalgiljerių kapai ir Valdovų (Sinjorijos) aikštė, Džiuljetos namo kiemas. Žymioji Arena – originaliausia ir įspūdingiausia pasaulyje vieta renginiams nuo pat romėnų pastatymo iki mūsų dienų. Laisvas laikas. Pietums skanausime tikras itališkas picas.

Pažintį su Romos imperatorių, karalių, vienuolių pamėgtu ežeru pradėsime nuo prie stačių uolietų krantų įsikūrusio XVI a. „Santa Maria della Corona“ vienuolyno. Vėliau lankysime pusiasalyje įsikūrusį Sirmionę – vieną gražiausių Gardos ežero perlų, kartais romantiškai dar vadinamą „mažąja Venecija“. Dar viena Sirmionės įžymybė – Rocca Scaligera viduramžių pilis, iškilusi XIII amžiuje. Ji primena vaikystės pasakų pilis... Kateriu išplauksime į Gardos ežerą arba į asmeninę Borgese šeimos salą. Joje susipažinsime su įdomiu inžineriniu sprendimu – venecijietiško stiliaus rūmais, kone kabančiais egzotiniais sodais, vandenyje augančiais medžiais. Apie salą ir rūmus papasakos garsiosios giminės atstovė. Nakvynė viešbutyje.

 

5 DIENA. Pusryčiai. Laivu plauksime į Veneciją. Pažintis su miestu – sapnu: Šv. Morkaus aikštė ir bazilika, varpinė, miesto valdovų Dožų rūmai, Nacionalinė biblioteka, Jūreivių laikrodis, Rialto tiltas. Pietūs tipiškiausioje venecijietiškoje užeigoje, kurioje (kaip retai kur galima šiame turistų pilname mieste) vietiniai gyventojai susirenka paskanauti tipiško BACCALA` (užkandžiai iš žuvies), išgerti venecijietišką aperityvą Bellini (kokteilis iš persikų sulčių ir vyno), pakilti į varpinę, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į visą Venecijos salą ir įlanką. Laisvas laikas. Yra galimybė nuplaukti į Burano salą – pačią spalvingiausią lagūnos salą. Viena iš Burano specifinių savybių – tai itin ryškūs skirtingų spalvų namukai; Murano salą – stiklo lopšį su mažomis parduotuvėlėmis ir prabangiomis galerijomis. Nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA. Pusryčiai. Išvykimas į Padovą. Tai Šv. Antano ir Šv. Luko evangelisto miestas, kuris daug amžių garsėja savo universitetu. Apžiūrėsime Prato della Valle aikštę su skulptūromis ir fontanu, Šv. Antano Paduviečio ir Šv. Džiustinos bazilikas, universitetą, seniausią mieste „kavinę be durų“ Pedrocchi, kurioje gaminama viena skaniausių Italijoje kavų, o jos paslaptis neišduodama.

Vykstame į Vynuogių degtinės pavadinimo tėviškę - Bassano del Grappa. Šis Veneto regiono perlas yra įsispraudęs tarp kalnų ir dar F.Petrarca aprašytos Brenta upės. Aplankysime „Ponte Alpini“ tiltą, katedrą, šv. Pranciškaus bažnyčią, kuri mena II kryžiaus žygį į Šventąją žemę, architektūros genijaus A. Palladio suprojektuota vila. Pietūs ir senųjų itališkų Lugano vynų degustacija. Lankysimės vyndarių šeimoje, ragausime pagal jų šimtametes tradicijas gaminamą vyną bei įvairių rūšių (nuo šveniausių ir stipriausias skonines savybes turinčius) sūrius bei gardžiuosimės kepiniu SPIEDO iš įvairios mėsos.

Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Apie 16 val. išvyksime link Brno. Nakvynė viešbutyje.

 

9 DIENA. Pusryčiai. Tęsiame kelionę link Lietuvos per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare atvyksime į Kauną.

 

Kelionės kaina : 480 eur/1asm

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Patogus autobusas
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • 8 nakvynės su pusryčiais ir 3 vakarienės
 • Ekskursinė programa
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

 

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokamiems objektams rekomenduojama turėti apie 130 Eur – 180 Eur (aptarsime kuriuos objektus būtina aplankyti, o kurių ne).
 • Kurorto mokestis (privaloma asmeniui) šešios dienos po 4 Eur.
 • Plaukimas kateriu Gardos ežere ~20 Eur (Plaukimas į privačią salą nuo 38 Eur)
 • Vyno degustacija ~12 Eur
 • Sirmionės pilis ~3 Eur
 • Varpinė Venecijoje: ~8 EUR
 • Išvyka į Veneciją ir salas 35-70 Eur (35 Eur privaloma)
 • Džiuljetos namas ~ 6 Eur
 • Arenos amfiteatras ~ 8,5 - 10 Eur

 

 

 • Medicininių išlaidų draudimas draudimas už papildomą mokestį.

                                                       

                                                                                                    MOB. 867258753

                                                                              El. paštas: POILSIOPROJEKTAI@GMAIL.COM

Parašyti atsiliepimą

ŠIAURĖS ITALIJA

ŠIAURĖS ITALIJA

Rugpjūčio 15 - 23