KERINTI GRUZIJA

Nauja kelionė

645,00 €

KVIEČIAME susipažinti su įspūdingu pažintiniu poilsiniu turu „KERINTI GRUZIJA – 2019“

Tai ir pažintis su Gruzija (Sakartvelu) ir kartu puikus poilsis prie jūros Batumyje!

Turiningos ekskursijos + poilsis Juodosios jūros pakrantėje, pasakiškame Batumio mieste!

12 dienų/11 naktų

Šį sezoną mes gyvensime prie jūros Batumyje!

Smulkiau

Dėka šio unikalaus turo, turėsite puikią galimybę pasinerti į kerinčius Kaukazo kalnų peizažus, senovės šventyklų ir vienuolynų didybę, apsilankyti istoriniame urvų mieste, pavaikščioti mažai pramintais Martvili kanjono takais ir išsimaudyti kalnų kriokliuose. Programoje siūlome aplankyti vieną aukščiausių Kaukazo viršūnių – Kazbeką, apdainuotų rusų literatūroje, įamžintą tapyboje.  Jūsų taip pat laukia gardi gruziniška virtuvė, chačapuri degustacija, nuostabūs Kachetijos (Kakheti) vynai, gydomieji Boržomio vandenys ir, žinoma, poilsis Adžarijos pakrantėje prie Juodosios jūros. Patys pajusite visą "Gruzijos Las Vego" – pasakiškojo Batumio koloritą, apsilankysite nuostabiame Prometėjo urve ir legendinėje vyno gamykloje „Кindzmarauli“, o gruzinų temperamentas ir svetingumas neleis pamiršti šių atostogų.

 

Tbilisis (3 naktys) – Mccheta – Gruzijos karo kelias – Ananuris – Gudauris – Kazbegi (kylame į kalnus visureigiais) – Kryžiaus perėja – Stepancminda – Goris – Upliscichė – Boržomis (1 naktis) – Batumis (poilsis prie jūros –5 naktys) – Kutaisis – Кachetija (Bodbe, Signachi, Alazano slėnis, Cinandali, Telavi) – Tbilisis (2 naktys)

 

                                Ieškote – kur atostogauti?

                              Pasirinkite Gruziją (Sakartvelą)!

        Ir leiskite mums pasirūpinti kiekvienu Jūsų kelionės žingsniu!

 

Ši unikali kelionė suteiks Jums galimybę pasinerti į kerinčius Kaukazo kalnų peizažus, žavėtis senovės šventovių ir vienuolynų didingumu, apsilankyti istoriniame urvų mieste, paplaukioti valtimis Martvili kanjone. Gruzijoje, aukštų kalnų ir uolų šalyje, susiklostė ypatingas architektūros meno stilius – uolų monolituose iškirstos šventovės, tviertovės ir net ištisi miestai. Tokios unikalios architektūros pavyzdžiai – Upliscichė urvų miestas, David Garedži vienuolynų kompleksas ir nuostabus senovės miestas Vardzija. Programą papildėme Kazbeko – vienos aukščiausių Kaukazo viršukalnių, apdainuotos rusų literatūroje ir įamžintos dailėje, lankymu. Jūsų laukia nepakartojama gruziniška virtuvė, chačapuri, puikių Kachetijos vynų degustavimas, Boržomio gydomieji ir mineralinio vandens baseinai ir, aišku, poilsis Juodosios jūros Adžaro paplūdimyje. Jūs pajusite visą „gruziniškojo Las Vego“ – pasakiškojo Batumio koloritą, apsilankysite nuostabioje Prometėjo oloje. Gruzinų temperamentas ir vaišingumas pavers Jūsų poilsį nepamirštamu.  

Įdomiausias, daugialypis maršrutas po Gruziją su poilsiu prie jūros paplūdimio pasakiškajame BATUMIO mieste!!!

Maitinimas pagal programą 2–3 kartai + Restoranai + Gruziniškas vynas + Kilimas visureigiais į Kazbegi + Poilsis Boržomyje lankantis mineralinio vandens baseinuose + Tikros gruziniškos vaišės Kachetijos šeimoje su Master-class programa!!!

 

1 diena

Turistų susirinkimas centrinėje Vilniaus geležinkelio stoties salėje – 12:00 val.

IŠVYKIMAS IŠ VILNIAUS – 12:15 val.

12:15 val. išvykstame iš Vilniaus. Trumpam sustodami  keliaujame per Lietuvą ir kaimyninę Baltarusiją. Tranzitas per Lietuvą į Medininkų pasienio kontrolės punktą.

Atvykimas į Baltarusijos Respublikos Kamenyj Log pasienio kontrolės punktą.

Pasienio ir muitinės dokumentų pildymas. Muitinės formalumų atlikimas.

Numatomas atvykimo į Minską laikas – iki 17:00 val.

Vykimas per Baltarusijos sostinę Minską įtarptautinį oro uostą Minskas-2.

Keleivių registracija į čarterinį reisą baigiasi likus 2.00 val. iki išskridimo.

22:50 val. – išskridimas iš tarptautinio oro uosto Minskas-2.

2 diena

2:50 val. – atskridimas į tarptautinį Tbilisio oro uostą, bagažo atsiėmimas. Prie išėjimo iš oro uosto Jūsų lauks priimančios Gruzijos kompanijos atstovas su atitinkama lentele.

Nuvežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje. Poilsis. Nakvynė.

Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į ekskursijas.

Šią dieną Jūs pamatysite, kuo kvėpuoja legendinis miestas TBILISIS, aplankysite seniausią Gruzijos sostinę – MCCHETĄ.

 

Pirmiausia nukeliausime į DŽVARI (išvertus iš gruzinų kalbos – Kryžiaus) VIENUOLYNĄ, VI a. šventovę, nuo kurios atsiveria nuostabus Mcchetos ir dviejų pagrindinių Gruzijos upių – Kuros ir Aragvio santakos vaizdas. Vienuolynas tarsi pratęsia stačios olos formą.Nepaprastas šios vietos grožis įkvėpė genialų rusų rašytoją M. Lermontovą parašyti poemą „Mcyri“ ir šias poemos eilutes: „kur suteka šniokšdamos, apsikabinusios lyg sesės, Aragvio ir Kuros srovės, stovėjo vienuolynas“. Veikiantis Džvari  vienuolynas – tai gruziniškos krikščioniškosios architektūros perlas.

Tokiau vykstame į senąją Rytinės Gruzijos karalystės (Iverijos) sostinę – MCCHETĄ. Kiekvienam gruzinui – tai šventa vieta. Miestas iškilo I tūkstantmečio iki Kristaus 2-oje pusėje ir buvo sostine iki V a. po Kristaus. Dėl unikalių krikščioniškųjų relikvijų Mccheta neretai vadinama „antąja Jeruzale“.    

 

Mes aplankysime vieną svarbiausių šalies dvasinių centrų – SVETICCHOVELI CERKVĘ (išvertus – „gyvybės stulpas“), kurios pamatuose, anot legendos, užkasta viena svarbiausių krikščioniškųjų šventenybių – Jėzaus Kristaus apsiaustas.

Kartu su Jumis pasivaikščiosime senomis Mcchetos gatvėmis, pasidairysime po suvenyrų turgų. 

 

Pietūs MCCHETOJE, spalvingoje kavinėje „Salobije“, kur Jūs paragausite naujų gruziniškų patiekalų, vietos gamybos alkoholinių ir nesvaigiųjų gėrimų.

 

Toliau vykstame į TBILISĮ – patį Gruzijos sostinės centrą, prie žymaus Rezo Gabriadze Marioniečių teatro pastato, kur stovi unikalus Bokštas. Mes pamatysime Sioni cerkvę ir Ančischati baziliką, seniausią iš išlikusių cerkvių, datuojamą VI amžiumi. Po to pereisime Šarden gatve, kurioje gausu paveikslų galerijų, antikvarinių kilimų parduotuvių, suvenyrų prekystalių. Pasivaikščiosime originaliu Krištoliniu tiltu, kuris pavadintas „Taikos tiltu“ir yra antras pasaulyje pagal architektūrinio sprendimo  sudėtingumą. Pamatysime Metechi cerkvę (V a.) – gražų ir didingą Tbilisio simbolį, kur, pasak legendos, meldėsi karalienė Tamara.       

Po tolynų keliu pakilsime į Narikalą – įvairių epochų tvirtovių kompleksą, nuo kurio atsiveria nuostabi Tbilisio panorama. Žavėsimės krioklio vaizdu, figų giraite uolėtoje tarpukalnėje, o nusileidę gatvelėmis apžiūrėsime visame pasaulyje garsėjantį sieros pirčių kvartalą – Abanotubani, žinomą savo kompleksu, kuris pastatytas ant natūralių sieros šaltinių. Ekskursijos pabaigoje keliaujame į Cminda Sameba – didžiulį Šv. Trejybės soborą, pagrindinį Gruzijos stačiatikių soborą-katedrą, pagal apimtį pirmaujantį visame pasaulyje. Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. 

 

Vakare 20:00 valandą Jūsų laukia šventinė vakarienė „Gamordžoba, Gruzija“ nacionalinių patiekalų restorane – mes ragausime žinomus gruziniškus patiekalus ir vyną, žavėsimės tautinio ansamblio dainomis ir ugningais šokiais (pageidaujantiems – papildomas mokestis 20$). Poilsis. Nakvynė

 

3 diena

 

Pusryčiai viešbutyje.

Vykimas į šiaurės vakarus nuo Tbilisio, KAZBEGI pusėn – į Gruzijos aukštųjų kalnų regioną.

Tai bus labai turininga diena, kuri ilgam išliks atmintyje!

 

Toliau Jūsų laukia vienas gražiausių Planetos kelių – Gruzinų karo kelias. Tai neapsakomo grožio vietos, kur taip ir norisi sustabdyti laiką ir be atvangos puikuotis begaline milžiniškų kalnų magija:  

Puikuosimės Žinvali vandens saugykla – vienu gražiausių Gruzijos vandens tvenkinių.

Pamatysime Ananuri tvirtovę – tai dar feodalinės epochos statinys, kuris buvo naudojamas kaip vietos valdovų forpostas.

Važiuosime per Gudauri – žinomą Gruzijos kalnų slidinėjimo kurortą, ir Darjalo tarpukalnę labai vaizdingas vietas, kur uolos iškyla į 1000 metrų aukštį.  

Pasieksime Kryžiaus perėją – aukščiausią Gruzinų karo kelio tašką, kurio aukštis 2395 metrai virš jūros lygio. Pajusite, kaip kylama virš debesų! 

Sustosime prie Narzano šaltinio – tai žinoma vieta, kurioje galima paragauti gydomojo

„geležinio“ vandens. 

Aplankysime apžiūros aikštelę „Tautų draugystė“,nuo kurios atsiveria šio kalnų krašto didybė.

 

Pietūs PASANAURI kaime, kur atsirado gruziniški chinkaliai – čia ir paragausime šio garsaus nacionalinio patiekalo.

Kelionę tęsime link didžiosios ledinės viršukalnės KAZBEKO – vienos aukščiausių Kaukazo viršukalnių. Tad persėsime į visureigius ir pakilsime į unikalias savo grožiu kalno vietas, nuo kurių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į Gergeti, Stepancminda ir apsnigtą Kazbeką, o  esant geram orui pamatysime ir jo viršūnę (pageidaujantiems papildomas mokestis – po 15$ už žmogų).

Ekskursijos metu neaplenksime ir vienos dvasingiausiųir Gruzijos vietų – Gergeti Šv. Trejybės cerkvės. Čia saugomos kelios labai senos ikonos, ir Jūs patirsite ypatingą šios vietos palaimą ir maldingumą. Apsnigtų kalnų, žalumos, akmeninės senovės ir vaizdingų vietų derinys nepaliks nieko abejingo. Čia visa siela juntama šių vietų didybė, šventumas ir reikšmė.       

Vakarienė – Tbilisio nacionalinių patiekalų restorane „Taglaura“

Grįžimas į viešbutį. Poilsis. Nakvynė.

 

4 diena

 

Pusryčiai viešbutyje. Viešbučio kambarių atlaisvinimas.

 

Urvinis miestas UPLISCICHE + poilsis BORŽOMIO mieste

Išvykimas į Gori – vieną seniausių Gruzijos miestų. Gyvenvietes šioje teritorijoje metraščiai mini dar prieš 3 tūkst. metų iki Kristaus.

Aplankysime UPLISCICHE (išvertus iš gruzinų k. – Dievo tvirtovė) – senovinį urvinį miestą, iškirstą uoloje. Tai viena pirmųjų gyvenviečių Gruzijos teritorijoje. Unikalus paminklas išsaugojo architektūrinių statinių, statytų per kelis tūkstantmečius, liekanas. Ši vieta per daugelį amžių tapo kultūriniu ir religiniu centru. Šiuo metu urvai yra UNESCO saugomas paveldo objektas.

 
Toliau keliaujame į visame pasaulyje žinomą miestą –kurortą BORŽOMĮ.

Pakeliui sustojame pietauti Boržomio regiono stiliaus restorane: chačapuri, skaniausi šašlykai ir vynas. 

Apgyvendinimas Boržomio sanatorijoje ar viešbutyje.

 

Gruzijos Boržomis – tikras Kaukazo perlas. Kurortas garsėja gydomuoju vandeniu ir puikiomis gydymosi bei poilsio galimybėmis, nuostabiai švelniu klimatu ir unikalia gamta, įdomiomis įžymybėmis bei jaukia atmosfera.


Ekskursijos metu būtinai pasivaikščiosime po Nacionalinį parką, garsėjantį savo flora ir fauna, paragausime garsaus mineralinio vandens ir šaltų ir karštų šaltinių ir tiesiog puikiai praleisime laiką.        

Laisvas laikas savarankiškam mineralinių sieros vandenilio baseinų – Karališkųjų vonių lankymui (pageidaujant) – tai trys gydomieji baseinai po atviru dangumi su skirtingos temperatūros (maksimali 30° C) vandeniu, kuriuose galima plaukioti organizmo sveikatingumo tikslais ir norint gauti teigiamų emocijų. Jie įrengti parko gale. Šiltas gazuotas vanduo, kalnų vaizdas, grynas oras – dėl to tikrai buvo verta atvykti į Gruziją!

(Pasiekti baseinus galima keliais būdais: lynų keliu iki apžvalgos rato, toliau vaizdingu miško taku (apie 40 min pėsčiomis), pereiti parku 2 kilometrus per tiltelius arba atvažiuoti elektromobiliais). Elektromobilio kaina – 15 larių.

Įėjimo į baseinus bilieto kaina – 5 lariai.

 

Vakarienė viešbutyje (sanatorijoje) – 20:00 val.

Poilsis, laisvas laikas. Nakvynė.

 

5 diena

 

Pusryčiai Boržomio viešbutyje (sanatorijoje).

Išvykimas iš viešbučio (sanatorijos).

  

Mes vykstame į Adžariją, prie Juodosios jūros, į pagrindinį šalies kurortą – nuostabųjį ir švytintį BATUMĮ.

Batumis – kurortinis miestas, įsikūręs šalies pietvakarinėje dalyje, ant Juodosios jūros kranto, Adžarijos regione. Miestas daugeliui žinomas savo botanikos sodu ir 16 km ilgio palei jūrą besidriekiančiu bulvaru. Batumis – buvusi senovės graikų kolonija, jų kalba reiškiantis „gilųjį uostą". Šiandien šis miestas – pagrindinis Gruzijos uostas, kuriame yra ir vienas iš trijų tarptautinių šalies oro uostų. Batumis dažnai vadinamas antrąja Gruzijos sostine.

Apgyvendinimas centrinėje Batumio dalyje, viešbutyje Hotel  Prestige 3*“ , kur sukurtos komfortiškos sąlygos puikiam poilsiam (sąlygos pateikiamos žemiau). Šis viešbutis įsikūręs Batumio centre, vos 15 minučių pėsčiomis nuo delfinariumo ir Juodosios jūros paplūdimio. Svečiams siūlomas nemokamas Wi-Fi ir kambariai su kondicionieriais ir plokščiųjų ekranų televizoriais.

 

Laisvas laikas. Poilsis prie jūros. Vakarienė viešbutyje.

Vakare po vakarienės priimančiosios pusės dovana: staigmena – dviejų valandų ekskursija po Adžarijos sostinę Batumį– svarbiausią Gruzijos kultūrinį, ekonominį ir turistinį centrą. Visą šiuolaikinio pietinio miesto ir trečiojo tūkstantmečio jūros kurorto žavesį įkūnija saulėtasis Batumis. Tai pasakiškas, spindintis šviesomis miestas – tikrasis gruzinų Las Vegas, kuris tikrai sužavės Jus savo grožiu! Pamatysite senojo miesto gatveles, pajūrio bulvarą – vos ne ilgiausią pasaulyje, elegantišką Piazza aikštę su itališku koloritu raštuotais šaligatviais, Argonautų rajoną, dangoraižius, Europos aikštę,  šokančius fontanus ir spindinčius rūmus. Rekomenduojame tamsiu paros metu savarankiškai pakilti lynų keliu ir pasigrožėti miestu iš paukščio skrydžio. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje 3*.

 

6 diena

 

Poilsis prie jūros. Maitinimas HB (pusryčiai, vakarienė).

Vakare rekomenduojame savarankiškai pasivaikščioti po Batumį. Jūs turėsite puikią galimybę pasivaikščioti po garsiąją krantinę, pakilti apžvalgos ratu, paragauti Adžarijos virtuvės patiekalų ir ramioje aplinkoje pajusti ypatingą šio svaiginančio miesto koloritą.            

Pageidaujantys gali nusipirkti bilietus į vieną geriausių Delfinariumų – šis šou nieko nepaliks abejingo!

Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje 3*.

 

7 diena

 

Poilsis prie jūros. Maitinimas HB (pusryčiai, vakarienė)

Rekomenduojame savarankiškai aplankyti Batumio botanikos sodą

Tai rojaus kampelis, tarsi iš Biblijos puslapių nužengęs tikrasis Edeno sodas, kur į vieną vietą surinkta daugybė rečiausių, nepaprastų ir gražiausių augmenijos pavyzdžių iš viso pasaulio.

Laisvas laikas.Nakvynė viešbutyje 3*.

 

8 diena

Poilsis prie jūros. Maitinimas HB (pusryčiai, vakarienė).

Kviečiame į ekskursiją „Mitinis Prometėjo olos ir Martvili kanjono pasaulis“ – tai viena įdomiausių Vakarų Gruzijos įžymybių, kurią aplankyti tikrai verta (papildomas mokėjimas  20$ + įėjimas; bilietai, kai grupėje ne mažiau negu 15 asmenų).

 

PROMETĖJAUS OLA – tai nepamirštama nuostabi karstinė ola, esanti prie Cchaltubo miesto, istoriniame Imeretijos krašte. Tai saugoma gamtos teritorija. Skambant klasikinei muzikai Jūs nugrimsite į nerealumo atmosferą, kurią per milijonus metų sukūrė pati gamta. Olos vidų puošia stalaktitų, stalagmitų ir stalagmatų varvekliai – įvairiausių formų ir dydžių. Visos olos ilgis apie 11 kilometrų su keliomis požeminėmis upėmis ir net ežerais. Nuolatinė temperatūra olos viduje 14 laipsnių, todėl rekomenduojame pasiimti šiltos aprangos.

MARTVILI KANJONAS– unikalus gamtos paminklas, kuriame esama priešistorinių gyvūnų pėdsakų. Kanjono sienos tarsi akmeninė arka. Dėl didelio drėgnio čia auga gražios lianos, o kanjono sienas dengia daugiametės samanos. 

Be pasivaikščiojimo pėsčiomis po viršutinį kanjoną palei upę, galima plaukti valtimis po žemutinį kanjoną, pamatyti jo grožį iš arti ir gauti neišdildomų įspūdžių. Valtys čia nuomojamos.  

Uolėti krantai, laukinė augmenija, didelis krioklys, krentantis nuo milžiniško aukščio, daugybė mažų krioklių ir šaltinių, kurie formuoja turkio atspalvio ežerus su skaidriu vandeniu – tai nuostabus ir nepaprastas gamtos kūrinys, kurio grožis užgniaužia kvapą. Poilsis. Nakvynė viešbutyje 3*.

9 diena

 

Poilsis prie jūros. Maitinimas HB (pusryčiai, vakarienė).

 

10 diena

Pusryčiai viešbutyje.

09:00 val. – viešbučio kambarių atlaisvinimas.

Išvažiavimas į KUTAISĮ – tai antras pagal dydį Gruzijos miestas, įsikūręs prie Rionio upės, kuris kone pusantro amžiaus, pradedant nuo 978 metų, buvo tapęs sostine. Kutaisis – vienas seniausių pasaulio miestų. Jūs išgirsite įdomių pasakojimų apie miesto istoriją ir tradicijas, galėsite mėgautis patrauklia prabėgusių amžių istorija. 

Po ekskursijos kilsime į stebuklingą vietą su panoraminiais vaizdais, kurių mieste pamatysi dažnai, ir aplankysime labai seną Gruzijos įžymybę – MOCAMETA VIENUOLYNĄ. Kitas jo pavadinimas – Šventųjų Dovydo ir Konstantino vienuolynas, kuriame saugomi šių šventųjų palaikai. 

Šiandien MOCAMETA – gražus, ryškioje žalumoje paskendęs vienuolynas. Šventovės pastatas  papuoštas apskritais bokštais su smailiaviršūniais kupolais. Pagrindinėje šventovėje ant pakilimo stovi urna su šventųjų kunigaikščių palaikais, po ja yra pusės žmogaus ūgio praėjimas. Sakoma, kad per šį praėjimą reikia tris kartus apeiti palaikus, tuomet žmogų paliks ligos ir išsipildys jo troškimai. Čia jauku, tylu, ramu, iš trijų vienuolyno pusių – tarpekliai. Apžvalgos aikštelėje galima pasidaryti nuotraukų.         

Pietūs  Kutaisio restorane – nacionalinės virtuvės patiekalai, vynas.

Atvykimas į Tbilisį vakare.

Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje 3*.

 

P.S. Pageidaujantiems galima užsisakyti gruzinišką sieros pirtį –  20$ vienam žmogui.

Taip pat rekomenduojame savarankiškai nuvykti į Mtacmindos pramogų ir poilsio parką, kur galima pakilti funikulieriumi ir pasigrožėti naktinio Tbilisio vaizdu! 

 

11 diena

 

Pusryčiai  viešbutyje.

Viešbučio kambarių atlaisvinimas

(bagažas paliekamas rezervuotuose viešbučio kambariuose).

Vykstame į Gruzijos vynininkystės regioną – Kachetiją, kurios teritorijoje auga apie 65 proc. visų Gruzijoje auginamų vynuogynų. Ten mes pajusime tikrąją gruzinišką užstalę.

Pradedame nuo Bodbe moterų vienuolyno lankymo. Pasak padavimo, čia 335 metais mirė Šventoji Nino (krikščionybės Gruzijoje skleidėja). Virš jos kapo karalius Mirianas VI amžiuje pastatė cerkvę ir įsteigė moterų vienuolyną. Netoli nuo cerkvės, tarpukalnėje, yra Šventosios Nino šaltinis su gydomuoju vandeniu. Šiuo metu ten pastatyta kupolinė ir mažoji cerkvės.   

Toliau Jūsų laukia pasivaikščiojimas po gražiausią ir autentiškiausią kachetinų miestelį SIGNACHI – Meilės miestą. Jūs aplankysite žymiausias vietas, pamatysite miesto rotušę, centrinę aikštę, užlipsite ant tvirtovės sienos, nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į garsųjį ALAZANO SLĖNĮ  ir Kaukazo kalnagūbrį. Išgirsite tikrą romantišką istoriją apie dailininką Niko Pirosmani, ši istorija tapo dainos „Milijonas raudonų rožių“ siužetu.             

Laisvas laikas Signachi mieste.

Toliau vykstame į kunigaikščio Aleksandro Čavčanadzės dvarą CINANDALYJE – tai žinoma ir gana simboliška vieta. Nuo čia prasidėjo Gruzijos atsivėrimas Europai, kartu čia atsirado gruzinų vyndarystė ir prasidėjo gruzinų-rusų integracija. Dvaras išsidėstęs milžiniškoje teritorijoje su nuosavomis  vyno saugyklomis, nuostabiais sodais ir parku, kur savo laiku kasmet atostogaudavo caro Romanovo šeima.   

UŽSTALĖ KACHETINŲ ŠEIMOJE – vyksime į svečius pas žmones, kurie kruopščiai saugo ir gerbia tradicijas. Jus pasitiks svetingi šeimininkai, ir, spragsint degančioms židinio malkoms, prasidės labai įdomi įvedimo į šventės atmosferą istorija. 

Jums papasakos apie gruzinų virtuvės patiekalus, pasidalins jų receptais ir gaminimo paslaptimis.

Visi pageidaujantys galės dalyvauti MASTER-CLASS PROGRAMOJE ir savo rankomis pasigaminti čurčchelos ir duonos.  

Jūs nusileisite į namų rūsį, kuriame tiesiai iš KVEVRI indo pripils gruziniško vyno ir čačos DEGUSTACIJAI. Užstalėje Jūsų lauks gruziniškos tautinės dainos pritariant gitarai, kurias atliks namų šeimininkas.

Tostai, valgiai, vynas... garantuoja puikią nuotaiką visiems kelionės dalyviams!

Atvykimas į viešbutį Tbilisyje.

Laisvas laikas. Poilsis rezervuotuose kambariuose.

 

12 diena

Nuvežimas į oro uostą.

3:45 val. – išskridimas iš Tbilisio oro uosto

5:45 – patenkinti ir laimingi grįžtame į Minską!

 

Į kainą įtraukta:

 1. Vežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas.
 2. Aptarnavimas komfortabiliu transportu pagal programą.
 3. Į programą Gruzijoje įtrauktos ekskursijos su vietos gidu, kalbančiu rusiškai.
 4. Rusiškai kalbantis kompanijos palydovas visas turo dienas, įskaitant ir poilsį prie jūros.
 5. Apgyvendinimas viešbutyje „Dormitory Hualing Tbilisi 4*“  – Tbilisis, 5 naktys.
 6. Apgyvendinimas Boržomio sanatorijoje (viešbutyje) – 1 naktis.
 7. Apgyvendinimas prie jūros Batumio viešbutyje „Hotel  Prestige 3*“, НB (pusryčiai, vakarienė) – 5 naktys.
 8. Maitinimas 2–3 kartus per dieną, suderintas ir įtrauktas į šio turo programą.
 9. Užstalės Mchetos, Pasanauri, Tbilisio, Boržomio ir Kutaisio restoranuose.
 10. Vynas (0,5 l vienam žmogui) pietums ir vakarienei ekskursijų dienomis.
 11. Lynų kelias į Narikalos tvirtovę.
 12. Įėjimo bilietai į Boržomio parką.
 13. Užstalė kachetinų šeimoje + degustavimas vyno rūsyje.
 14. Master-Class – čurčchelos ir duonos gaminimas.
 15. Apžvalginė ekskursija po Batumį.

 

Papildomai mokama:

 

Būtinai:

 

 1. Tarptautinis skridimas lėktuvu: MinskasTbilisisMinskas – nuo 250 EUR.
 2. Sveikatos draudimas. Priklauso nuo kliento amžiaus ir draudimo paslaugų paketo.
 3. Buvimo Baltarusijoje dvikartinė tranzitinė viza – 29 EUR.
 4. Įėjimo bilietai į Uplisciche urvus (7 lariai)
 5. Įėjimo bilietai į A. Čavčanadzės muziejų (5 lariai)

                  Pageidaujant:

 

 1. Vežimas visureigiais prie Gergeti cerkvės – 15$ vienam žmogui.
 2. Įėjimo bilietas Boržomio mineralinių baseinų lankymui.
 3. Sieros pirčių lankymas Tbilisyje – 20$.
 4. Ekskursija „Mitinis Prometėjo olos ir Martvilio kanjono pasaulis“ –  20$ + įėjimo bilietas, surinkus 15 asmenų grupę).
 5. Batumio delfinariumas, botanikos sodas – įėjimo bilietai pageidaujantiems.
 6. Šventinė vakarienė Tbilisio restorane dalyvaujant folkloro ansambliui – 20$.
 7. Visos papildomos išlaidos alkoholiniams gėrimams apmokamos atskirai vietoje. 

 

Batumio viešbučio „Hotel  Prestige 3*“ aprašymas

Viešbutis „Prestige“ – unikalus trijų žvaigždučių viešbutis, leidžiantis Batumio svečiams mėgautis tyla ir komfortu tiesiog miesto centre. Iki paplūdimio 5–7 min.

Kiekviename kambaryje:

- plokščias televizorius su kabeline TV

- kondicionierius

- mini šaldytuvas

- vonios kambarys/ dušas

- fenas

 

Išankstinio turo užsakymo kainos

 

(Akcijos kaina galioja iki 2019 m. kovo 20d.)

 

Pradinis mokėjimas už kelionę sudaro 30% kelionės kainos.

 

 Eil.Nr.

Kelionės datos:(išvykimas/grįžimas)

Minskas – Tbilisis

Apgyvendinimas  Tbilisi 4*

 

Apgyvendinimas Boržomio sanatorijoje (viešbutyje) – 1 naktis.

Apgyvendinimas Batumi 3*

Apgyvendinimas  Tbilisi 4*

Skrydis Tbilisis – Minskas

1asmeniui 2-čiame kambaryje: 

Turo kaina

(EUR)

 1.  

06.11

06.12 -06.14

06.14 -06.15

06.15 -06.20

06.20-06.21

06.22

620

 1.  

06.21

06.22 -06.24

06.24 -.06.25

06.25 -06.30

06.30 -07.01

07.02

645

 1.  

07.01

07.02-07.04

07.04-07.05

07.05-07.10

07.10-07.11

07.12

655

 1.  

07.11

07.12-07.14

07.14-07.15

07.15-07.20

07.20-07.21

07.22

655

 1.  

07.22

07.23-07.25

07.25-07.26

07.26-07.31

07.31-08.01

08.02

665

 1.  

08.02

08.03-08.05

08.05-08.06

08.06-08.11

08.11-08.12

08.13

665

 1.  

08.12

08.13-08.15

08.15-08.16

16.08-21.08

08.21-08.22

08.23

665

 1.  

08.22

08.23-08.25

08.25-08.26

08.26-08.31

08.31-09.01

09.02

665

 1.  

09.02

09.03-09.05

09.05-09.06

09.06-09.11

09.11-09.12

09.13

655

 1.  

09.12

09.13-09.15

09.15-09.16

09.16-09.21

09.21-09.22

09.23

655

 1.  

09.22

09.23-09.25

09.25-09.26

09.26-10.01

10.01 -10.02

10.03

620

 

 

Lietuvos turistų, iš Gruzijos atskridusių į Minsko oro uostą, pageidavimu suteiksime galimybę pasirinktinai aplankyti vieną prekybos centrų (Požeminis prekybos centras „Sostinė“, VUP, CUP arba Prekybos namus „Na Nemige“).

 

Minske galima sėkmingai apsipirkti, įsigyti puikių dovanų ir suvenyrų bičiuliams ir artimiesiems. Mūsų vadovas gali paskirti savo laisvas keturias valandas į Minską iš Gruzijos atskridusiems turistams ir suteikti jiems galimybę sėkmingai apsipirkti. 

Susitarus su pasitinkančios įmonės „Želesa“ vadovu, galima aplankyti kelis įdomius Minsko prekybos centrus, tarp kurių savo nuožiūra galite pasirinkti hipermarketus ar supermarketus, kuriuose galima įsigyti viską, pradedant nuo maisto produktų ir baigiant buitine technika, tai yra stambiausius sostinės prekybos centrus „Karūna“ („Korona)  „Gippo“ir dar dešimtį stambių parduotuvių, išmėtytų po visą daugiamilijoninį Minską. Visų jų mes nesugebėtume aplankyti ir per dvi dienas.

Vakare išvykstate iš Minsko tiesiai į Lietuvą (išvykimo laiką praneša ekskursijos vadovas).  Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.

Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius – nuo 2 iki 4 turistų, kompanija „Želesa“ veža lengvuoju transportu.  

Minimalus keliautojų skaičius – 2 asm.

Apie  17–23.00 val. būsime Lietuvoje (priklauso nuo to, kiek užtruks pasienio formalumai).

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu mikroautobusu,  autobusu arba lengvuoju transportu;

kelionės  vadovo paslaugos;

vietos gido paslauga rusų kalba;

kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

*Sveikatos draudimas – priklauso nuo apdraustojo sąlygų arba nuo amžiaus.

 

Jūsų patogumui išvykimai yra vykdomi iš:

 

12:15 val. – išvykimas iš Vilniaus geležinkelio stoties (Geležinkelio g. 16, Vilnius)

 

 

 

JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS

Kelionės kaina pagal išankstinio rezervavimo įkainius – prieš 70 dienų iki skrydžio.

               Pradinis kelionės apmokėjimas – 30 proc. kelialapio kainos.

Į šią sumą neįskaičiuota Baltarusijos tranzitinės vizos kaina – 29€ vienam žmogui. Vežimas maršrutu Vilnius – Minskas – Vilnius. Draudimo kaina kiekvienam asmeniui individuali, priklauso nuo draudimo paslaugų sumos, draudžiamo asmens amžiaus. 

     

Po 2019 m. kovo 1 dienos dėl didelio turistų, pageidaujančių praleisti atostogas saulėtoje Gruzijoje, srauto numatomas kainų didėjimas – iki 80 eurų vienam asmeniui!

 

Pradinis mokėjimas už kelionę sudaro 30% kelionės kainos.                                                       

Visais klausimais kreiptis į vadybininką: +370 68739 249

Kelionių užsakymas ir vizų dokumentų priėmimas – ne vėliau negu 15 d.d iki kelionės išvykimo datos. Dėl informacijos apie Baltarusijos vizų dokumentų pildymą kreiptis žemiau pateiktais telefonais. 

Norint gauti Įvažiavimo vizą, pagal teisės aktų reikalavimus Baltarusijos ambasadai Lietuvoje būtina pateikti pasą, vieną nustatytų matmenų nuotrauką prieš 15 dienų iki kelionės. Organizatorius neatsako už atsisakymą išduoti turistui vizą ir piniginės sumos klientui negrąžina, apie atsisakymo priežastis Baltarusijos ambasada neinformuoja Lietuvos kelionių organizatoriaus.     

DĖMESIO!

SVARBI INFORMACIJA – PASTABOS:

 

- Turistai, turintys daugkartines Baltarusijos vizas ir keliaujantys nuosavu transportu arba patys važiuojantys traukiniu ar autobusu į Tarptautinį oro uostą Minskas-2, minėtų paslaugų įmonei „Želesa“ neapmoka.

- Kelionių užsakymas ir vizų dokumentų priėmimas – ne vėliau negu 15 darbo dienų iki kelionės išvykimo datos.

- Norint gauti tranzitinę Baltarusijos vizą įvažiuoti į Baltarusiją (2 kartų) būtina pateikti dvi  3.5 х 4.5 cm fotonuotraukas. Fotonuotrauka turi būti ne senesnė negu 6 mėn. ir vaizduoti veidą 80-yje proc. nuotraukos ploto. Smukliai užpildytą anketą lietuvių arba rusų kalbomis. Anketa pateikta Baltarusijos konsulinio skyriaus Lietuvoje svetainėje. Ji nurodytais terminais pateikiama kelionės organizatoriui be taisymų.   

- Dokumentai, reikalingi kelionės metu: tik Lietuvos Respublikos piliečio pasas (galiojantis 6 mėnesius po kelionės pabaigos).

- Pageidaujantiems savarankiškai nuosavu automobiliu atvykti į oro uostą Minskas-2 pateikiame kelis patarimus:

- Gerbiamieji, kad būtų išvengta nesusipratimų parkuojant automobilį oro uosto automobilių stovėjimo aikštelėse, Jūs galite iš anksto telefonu ar internetu užsakyti vietą automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje oro uosto teritorijoje: http://airport.by/parking.Orientacinė kaina priklauso nuo dienų (Jūsų atveju – 12 dienų) skaičiaus, kaina apie  24 € už automobilį. Lentelėje, kurią pamatysite internetinėje svetainėje, kainos nurodytos Baltarusijos rubliais: kovo mėn. orientacinis santykis 1 EUR – apie 2,49 Baltarusijos rublio. Patariame rubliais pasirūpinti iš anksto. Kertant Medininkų – Kamennyj Log pasienio kontrolės punktą pamatysite Baltarusijos banko skyrių, kuriame galima pasikeisti. Kuras 2019 metų kovo mėnesį: vienas litras A-95 markės benzino ar dyzelino Jums kainuos 1,54 BY rublio, tai yra 0,63–0,67 euro centų už litrą. Jus dar teks sumokėti 60 BY rublių už kelią Baltarusijos teritorijoje, tai yra ne mažiau negu 25 eurus už vieną automobilį. Ir laikinai išpirkti prietaisą, fiksuojantį Jūsų buvimą Baltarusijos trasose – už 50 eurų vienam automobiliui. Grįžęs iš Gruzijos automobilio savininkas paskutinėje degalinėje, neprivažiuodamas maždaug 2 kilometrų iki pasienio punkto Kamennyj Log, turi galimybę grąžinti prietaisą ir atgauti savo užstatą.  

- Prireikus sąskaitą faktūrą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

- Kai kurių lankomų vietovių, objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį.

- Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, arbatpinigiai.

INFO KONTAKTAI:

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonu:

Konstitucijos pr. 12 -23, LT 09308-Vilnius

Elektroniniu paštu – secular.business@gmail.com

Elektroniniu paštu – info@zelesa.lt

GSM .:+370 687 39 249 ;+370 600 07 211;

Viber: +370 687 39 249;

https://www.facebook.com/leonidas.fedorenko

https://www.facebook.com/zelesa.lt/?ref=hl

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009696156720

Sutartį su mumis galima pasirašyti nuotoliniu būdu iš bet kurio Lietuvos miesto.

Užtenka mūsų elektroniniu paštu secular.business@gmail.com atsiųsti užsakymą.

www.kelioniuorganizatorius.lt

 

 

SVARBU:

 • Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 2 asmenys. 
 • Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 7 dienoms iki kelionės pradžios.
 • Lydintis asmuo muziejuose ekskursijų neveda.
 • Po kiekvienos ekskursijos privaloma laiku ateiti į autobusą.

DĖMESIO!

Jei per 4 darbo dienas nuo registracijos datos įmonės „Želesa“  banko sąskaitoje nėra mokėjimo pavedimo, užsakymas anuliuojamas.

Norint išvengti nesusipratimų registruojantis į kelionę, būtina priminti, kad dėl ypač populiarėjančio šio bevizio maršruto, be to, tik per vieną pasienio kontrolės punktą, galintį praleisti nedaug transporto priemonių, pažintinės kelionės vietų skaičius yra ribotas, todėl vietos REZERVAVIMĄ prašome suderinti telefonu arba elektroniniu paštu – patvirtinti vykimą į kelionę ir gauti kelionių operatoriaus raštišką kelionės patvirtinimą. 

DOKUMENTAI

 • LR piliečio pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Vaikams iki 18 metų, kurie į kelionę vyksta be tėvų, reikalingas bent vieno iš jų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija. Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.
 • Su savimi būtina pasiimti  paso kopiją (jei netyčia pamestumėte dokumentą).

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „ŽELESA“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 9 d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Apmokėti galima grynaisiais pinigais ar pervedant banko pavedimu kelionių organizatoriui UAB „Želesa“:

Rekvizitai:
Įmonės kodas:122561581
PVM kodas:LT225615811
Citadele bankas Vilnius filialas
A/s LT357290000011468673
Banko kodas: 72900

Būtina nurodyti šiuos duomenis:

Vardas, pavardė _______________________________________ ,
Vietų skaičius __________________
Kontaktinė informacija:
El. adresas: ___________________________
Mobiliojo telefono Nr.: ______________________
Namų telefono Nr.: _____________

 

SMUULKESNĖ INFORMACIJA TEIKIAMA KONTAKTINIAIS TELEFONAIS IR ELEKTRONINIU PAŠTU. MALONIAI PRAŠOME KREIPTIS:

JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS:

 

Visais rūpimais klausimais kreiptis telefonu: +370 687 39 249

                                                                         +370 600 07 211

Kelionių užsakymas bei vizų dokumentų priėmimas ne vėliau kaip 15 darbo dienos iki išvykimo datos. Dėl išsamesnės informacijos apie vizų išdavimą kirsti Baltarusijos teritoriją, kreiptis žemiau nurodytais telefonais.

 

Padovanokite sau bendravimo, šilumos ir globos  harmonijos akimirkas!

Prisijunkite prie mūsų per Facebook  – ir pirmieji skaitysite visas sezono turistines naujienas!

 

 

 

 

 

 

Parašyti atsiliepimą

KERINTI GRUZIJA

KERINTI GRUZIJA

KVIEČIAME susipažinti su įspūdingu pažintiniu poilsiniu turu „KERINTI GRUZIJA – 2019“

Tai ir pažintis su Gruzija (Sakartvelu) ir kartu puikus poilsis prie jūros Batumyje!

Turiningos ekskursijos + poilsis Juodosios jūros pakrantėje, pasakiškame Batumio mieste!

12 dienų/11 naktų

Šį sezoną mes gyvensime prie jūros Batumyje!