Nusileisti į Velnio duobę, užsikarti ant medžių viršūnių Padidinti

Nusileisti į Velnio duobę, užsikarti ant medžių viršūnių

Nauja kelionė

0,00 €

Nusileisti į Velnio duobę, užsikarti ant medžių viršūnių

Smulkiau

Lankome garsius aplink Aukštadvarį esančius gamtos objektus – Velnio duobę ir Strėvos įgriūvą bei aplink juos esančius pažintinius takus, žvilgtelėjame į 40 metrų gylio taisyklingą duobę nuo jos krašte įrengtos apžvalgos aikštelės.

Iš duobių kylame į medžių viršūnes – lankomės „Ąžuolynės“ pramogų parke, kur laukia net 8 medžiuose įrengtos trasos ir pasiskraidymai net iki 350 metrų ilgio siekiančiais lynais, pakilusiais į daugiau nei 20 metrų aukštį virš ežerėlio bei sausumoje.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms visoje Lietuvoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su Lietuvos istorija ir kultūra, o kartu – įsitrauktų į aktyvią veiklą, gamtos ir pasaulio pažinimą.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753