Išgirsti Dzūkijos miškų pasakas Padidinti

Išgirsti Dzūkijos miškų pasakas

Nauja kelionė

0,00 €

Išgirsti Dzūkijos miškų pasakas

Smulkiau

Lankomės Dzūkijos nacionalinio parko sostinėje, etnografiniame Marcinkonių kaime, kuriam kadaise pradžią davė miško žvalgų gyvenvietė. Tiesiant Varšuvos-Sankt Peterburgo geležinkelį miškas buvo iškirstas, tačiau gyvenvietė smarkiai išaugo.

Viešime šio regiono pasididžiavimu laikomoje ir žmogaus veiklos mažai paliestoje Čepkelių raisto pelkėje, kur netrikdomos žmogaus veiklos vietą sau rado daug augalijos ir gyvūnijos rūšių.

Pramogaujame prie Merkio upės kranto esančioje „Grikucio“ sodyboje, kur dalyvaudami edukaciniame užsiėmime sužinome viską apie grikio kelią nuo sėjos iki pietų stalo, taip pat – vaišinsimės grikių žiedų arbata, pyragu su bruknių uogiene.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms visoje Lietuvoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su Lietuvos istorija ir kultūra, o kartu – įsitrauktų į aktyvią veiklą, gamtos ir pasaulio pažinimą.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753