Stambulas

Nauja kelionė

339,00 €

1 diena (Rugsėjo 18d.) Skrydis iš Vilniaus 07:05 – nusileidžiame Stambule 11:30

Atvykę į oro uostą, būsime pervežti į viešbutį, esantį miesto centre. Laisvas laikas arba galimybė pasivaikščioti po vakarinį Stambulą su gidu. Siūlome pasivaikščioti po vakarinį Taksim rajoną bei garsiąją pėsčiųjų gatvę Istiklal, kuri yra vos 250 m nuo viešbučio, kuris yra vienas įdomiausių visame Stambule! Rajonas garsėja puikiais restoranais, prekybos centrais, geriausiais naktiniais klubais ir nuostabiais Auksinio rago vaizdais. Nakvynė viešbutyje

                                     

2 diena (Rugsėjo 19 d. ) Pusryčiai. Pažintinis dienos turas po istorinį Stambulą. Aplankysime Topkapi rūmus, iš kurių buvo valdoma Osmanų imperija. Apsilankysime Sofijos Sobore. Pietūs - paskanausite tradicinių Osmanų imperijos patiekalų. Aplankę mečetę, keliausime į Bazilikos Cisternas, buvusio Konstantinopolio požemiuose. Vakarėjant galimai aplankysime vieną iš Stambulo simbolių – *Mėlynąją mečetę. Pasivaikščioję po ją, vakare grįžtame į viešbutį. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

*Mėlynoji mečetė šiuo metu yra renovuojama, todėl apsilankymas joje bus vykdomas pagal galimybes. 

 

3 diena (Rugsėjo 20 d.) Pusryčiai. Po jų per Galata tiltą keliaujame į mažai turistų lankomą turgų Misir Carsisi, kur įvairūs suvenyrai, saldumynai, prieskoniai ir kiti suvenyrai kainuoja daug mažiau, nei didžiąjame Grand Bazaar turguje. Lankysimės ir Didžiajame turguje. Pietūs. Rekomenduojame paragauti tradicinį Osmanų patiekalą - Fasuyliye Pilav bei Boza gėrimą. Po pietų keliausime į Suleyimaniye mečetę, kuri yra viena įspūdingiausių visame pasaulyje.

Pasiplaukiojimas Bosforo sąsiauriu, kuris dalija Stambulą į dvi dalis – Europinę ir Azijinę. Stambulo gyventojai sako, kad Bosforas turi magiškų gydomųjų galių – užtenka vos kelias minutes į jį pažiūrėti ir jis it ranka nuims visos dienos stresą! Pasiplaukiojimo metu pamatysime įspūdingus tiltus nutiestus per sąsiaurį, Turkijos politikų rezidencijas, prabangius viešbučius ir kitus įspūdingus pastatus. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena (Rugsėjo 21 d.) Pusryčiai. Po jų turėsime laisvą pusdienį – galėsime pasivaikščioti po miestą, nupirkti lauktuvių artimiesiems, ar smagiai praleisti laiką vienoje iš miesto kavinių arba aplankyti

Dolmabahçe rūmus – tai prabangūs 19 a. Stambule iškilę prabanga tviskantys osmaniški-europietiški rūmai, kuriuos suprojektavo sultono Abdulmedžido architektai. Šie rūmai turėjo paneigti gandus apie finansinį šalies nuosmukį ir osmanų karinės galios susilpnėjimą, bet atsitiko priešingai - Dolmabahce statybos tik paspartino imperijos bankrotą. Rūmų prabanga padaro įspūdį visiems čia apsilankiusiems.

Po pietų vykstame į oro uostą. Skrydis Stambulas 15:40 – Vilnius 20:55

 

 

KAINA: 339 eur (grupė 15 asmenų)
Į kainą įskaičiuota:
-3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
-grupės vadovo - gido paslaugos;
-ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota: - Lėktuvo bilietai Vilnius – Stambulas- Vilnius ( nuo 200 eur)

-Papildomi objektai apie 120eur.

Išsami informacija telefonu +37067258753 ir el. paštu poilsioprojektai@gmail.com

Parašyti atsiliepimą

Stambulas

Stambulas