Gilesnė pažintis su Lenkija

Nauja kelionė

297,00 €

Tai itin išsami kelionė po Lenkiją,

apimanti netikėtus šalies kampelius

Norintiems pailsėti specialistai pataria keliauti.

Kelionės maršrutas:

Čenstachova–Opolė–Vroclavas–Ksionž pilis–Valbžichas–Osvencimas–Vadovicė–Velička–Krokuva–Erelių lizdų kelias–Pieskova Skala pilis–Lichenas

 

Kelionės programa:

1 diena. Penktadienis.

Išvykimas iš Lietuvos. Tranzitas per Lietuvą, Lenkiją su trumpomis pertraukėlėmis ir sustojimais poilsiui.Keliaujame vingiuotais Lenkijos keliais, stebime, kaip ES dėka gerėja kaimynų gyvenimas, kaip žmonės prižiūri ir puoselėja žemę, puošia gamtą, gražina savo buitį, kaip keičiasi gamtovaizdis ir peizažai.

2 diena. Šeštadienis.Iš ryto aplankome Jasna Gora– didžiausią ir garsiausią Lenkijos piligrimystės centrą, Čenstachovosvienuolyną. Tai pats turtingiausias Lenkijos vienuolynas, garsėjantis stebuklingu Juodosios Madonospaveikslu. Į šią vietą per įvairias katalikų šventes suplūsta apie 3-4 mlnpiligrimų, minios turistų iš įvairiausių pasaulio kampelių.

 

Tolimesnis objektas – Opolės miestas, į kurį retai užsuka tautiečiai, nors jis tikrai vertas Jūsų dėmesio, nes yra garsus Lenkijoje savo nepakartojama architektūra, kanalais ir Lenkų dainų festivaliu. Opolės miestas yra vienas seniausių Lenkijoje, jis pirmą kartą paminėtas 845 m. Opolė garsėja savo gausiais istoriniais ir architektūriniais paminklais, tradicijomis ir kultūra – tai tikras muziejus po atviru dangumi. Dauguma jų susitelkę aplink Turgaus aikštę, kurią supa baroko stiliaus namai suapvalintais kampais. Ji įkūnija senoviškosios Opolės grožį.

 

Kadangi Opolė savo dydžiu yra kompaktiška, joje tvyro ypatinga atmosfera ir žavesys, kurį pabrėžia gausi augmenija ir daugybė vandens kanalų. Vienas tokių – dar viduramžiais akmenimis išgrįsta Mlynovka, tekanti pačioje miesto širdyje. Tai viena gražiausių miesto vietų, kur malonu pasivaikščioti ir pasigėrėti istorinio miesto centro vaizdais. Centrinėje senamiesčio dalyje, supamoje gražiausių pastatų, rymo miesto rotušė. Opolėje verta pamatyti istorines bažnyčias ir vienuolynus su jų 1280 m. siekiančiais fragmentais, Piastų dinastijos palaidojimus ir milžinišką bokštą, pilies griuvėsius. Opolėje kasmet birželio mėnesį vyksta Lenkų dainų festivalis.

 

 

Vakare atvykstame į Žemutinės Silezijos vaivadijos sostinę – Vroclavą ir kviečiame (pagal pageidavimą) į nuostabų muzikos ir vandens fejerijos koncertą!!! Siūlome aplankyti vieną didžiausių fontanų Europoje. Jis užima 1 hektaro plotą, yra sudarytas iš 300 įvairių purkštukų, jo dugne sukomponuota 800 spalvinių taškų, dėl kurių vanduo tampa ne paprastu vandeniu, o magišku šou. Tai pritrenkiantis vaizdas, kurio grožis ir matmenys pribloškia. Jis prilygsta fontanams Dubajuje, Barselonoje ir Hurgadoje. Tikras stebuklas būna vakare, kai vyksta specialūs pasirodymai lazeriu ant vandens. Milijonai lašelių skrieja į 20-40 m. aukštį sukurdami vandens ekraną. Vandens čiurkšlės keičia savo šokio figūras pagal įvairią muziką nuoklasikinės Bethoveno, Vagnerio iki roko kompozicijų ir šiuolaikinės populiariosios muzikos. Visa tai sukelia vaikišką susižavėjimą ne tik vaikams. Tokio šou negalima praleisti!!! Vėlai vakare atvykimas į viešbutį ir apgyvendinimas. Nakvynė viešbutyje 3*.

3 diena. Sekmadienis.

Pusryčiai. Kitas mūsų pažinties objektas – *Ksionž pilis netoli Valbžicho. Tai trečia pagal dydį pilis Lenkijoje, didžiausia tvirtovė Silezijos regione, XIII a. pabaigoje pastatyta ant didingos uolos šalia Pelčnicos upės, 395 m. virš jūros lygyje. Ją supa 315500 akrų gamtos rezervato miško. Pilis dažnai vadinama „Žemutinės Silezijos perlu“. Tokio dydžio statinys šioje geografinėje situacijoje yra labai retas Europoje. Ksionž pilis dabar yra istorinis pastatas, kuriame yra meno galerija, du restoranai ir netgi trys viešbučiai. Ji atidaryta lankytojams visus metus. Svečius pribloškia jos dydis, architektūrinių idėjų įvairovė, audringa istorija ir unikali vaizdinga vietovė. Šioje pilyje yra per 400 kambarių. Amžių eigoje pilis ėjo iš vienų didikų rankų į kitas, buvo griaunama ir vėl atstatoma. Antrojo pasaulinio karo metu pilį okupavo naciai, pilis buvo jų projekto „Milžinas“ dalis. Kalbama, kad joje lankėsi ir A. Hitleris. 1945 m. ją užėmė Raudonoji armija. Visi meno kūriniai buvo pavogti ar sunaikinti.

Ekskursijos metu pasigrožėsite puikia architektūra, monumentalios pilies vaizdais, kerinčiomis terasomis ir sodais su fontanais.

Atvykstame į Valbžichą. Trumpa pažintis su jo senamiesčiu, važiuojant autobusu ir pėsčiomis.Valbžichas priklauso Silezijai. Tai vienas seniausių (daugiau nei 4000 m.) ir svarbiausių Lenkijos miestų. Valbžichas savo ilgos istorijos eigoje dažnai ėjo iš rankų į rankas. Iš pradžių jį valdė lenkų kunigaikščiai. Vėliau – čekų karaliai vengrai. Po to – Prūsija ir vėl Lenkija. Kartu Valbžichas buvo beveik visų Europos karų arena. Greta Valbžicho miesto driekiasi kaimyniniai Pelėdų kalnai. Antrojo pasaulinio karo metu vokiečiai sumanė šiuose kalnuose įrengti požemines slėptuves. Tiksli jų paskirtis iki šiol niekam nežinoma – ką vokiečiai ketino patalpinti šiame požeminiame mieste? Dauguma jų šiuo metu jau neprieinamos arba užtvinusios vandeniu. Turistams atidaryta požeminė 2 km ilgio trasa, traukianti į „požeminį miestą“ prie Valbžicho turistus iš įvairių šalių. Čia yra kalbama apie „paslaptingą trikampį“ – Osovką-Valimą-Valbžichą. Galbūt šį požeminį miestą iškasę vokiečiai planavo įkurti čia slaptą fiurerio štabą? O galbūt nuo bombų apsaugotus specginklų laboratorijas ar karinių gamyklų cechus? Iki šiol to niekas nenustatė. Anuomet vykdyti darbai buvo įslaptinti šifru „Riese“ – „Milžinas“. Kalbama, kad čia buvo slepiamas Hitlerio kariuomenės prigrobtas auksas ir kad čia yra dalis paslaptingai dingusio Gintaro kambario.

Po pietų grįžtame į Vroclavą: apžvalginė ekskursija po „Šventą Europos gėlę, perlą tarp kitų miestų“ istorinį senamiestį, kuris tikrai vertas Jūsų dėmesio! Į Vroclavą atvykdavo karaliai, imeratoriai, prezidentai! Jie apsistodavo Turgaus aikštėje, dvaruose „Po auksine saule“,„Po septyniais rinkėjais“ arba „Po žydra saule“. Kiekvienas valdovas perkeldavo į Vroclavą savo šalies kultūrą ir architektūrą, taip susijungus skirtingiems architektūriniams stiliams atsirado nepakartojamas miesto vaizdas. Šiandien šios rezidencijos – patys gražiausi dvarai Turgaus aikštėje, o Rotušė laikoma tikru gotikos ir Renesanso stiliaus mišinio perlu. Tai miestas pietvakarių Lenkijoje, Žemutinės Silezijos vaivadijos sostinė. Jis išsidėstęs prie Odros (Oderio) upės.

Istorijos eigoje Vroclavas priklausė lenkams, čekams, austrams, vengrams ir vokiečiams. Jame gyveno valonai, žydai, italai, rusai. Čia maišėsi tautos, kultūros ir religijos, tačiau miestui tai buvo tik naudinga. XIV a. Vroclave gyveno apie 20 tūkst. žmonių ir jis tapo vienu didžiųjų Europos miestų. 1397 m. miestas buvo įtrauktas į galingą prekybinę-politinę Hansos sąjungą. Jai priklausė šiaurinės Vokietijos, Reino slėnio, Švedijos, Lenkijos, Latvijos ir kitų šalių miestai. Šios sąjungos nariai gaudavo milžiniškus pelnus monopolizuodami visą Europos prekybą ir įtakodami jos politiką

Jūs susipažįstate su miesto širdimi – Turgaus aikšte, viena didžiausių ir gražiausių Lenkijoje;

Druskos aikšte, datuojama 1240 m. ir supama senovinių baroko, klasicizmo, secesijos, modernizmo ir pokariu atstatytų Renesanso stiliaus pastatų; Tumo sala (tai sala Odrėje), seniausia miesto dalimi (IX a.); gotikine Šv. Jono Krikštytojo katedra. Ypatingą dėmesį reikia

atkreipti į koplyčias: Šv. Marijos (XIV a. vidurys), vyskupo Pšeclavo (XVII a. pabaiga), Rinkėjų (1716-1724 m.).

Pasinaudokite galimybe pasimėgauti Vroclavo miesto panorama iš apžvalginės aikštelės, esančios šiaurinio bokšto viršūnėje, kas prilygsta paukščio skrydžiui!

Vroclavas taip pat garsus ir linksmomis detalėmis: nuo 2001 m. jo gatvėse pradėtos statyti nykštukų figūrėlės, kurių dabar priskaičiuojama virš 300 ir jos jau yra tapę turistų traukos taškais.

Pasirūpinsime ir gurmaniškais malonumais. Galėsite paskanauti lenkų virtuvės patiekalų: gardžių ekologinių avies sūrių, mėsos delikatesų, „koldūnų“, virtinukų su spirgučiais, žuvies, o alaus mėgėjai galės mėgautis garsiuoju lenkų alumi Żywiec“. Laisvas laikas mieste apsipirkti, pavalgyti bei nepamiršti suvenyrų giminaičiams.

Nakvynė 3* viešbutyje.  

4 diena. Pirmadienis.  

7.00-7.45 Pusryčiai. Keliaujame į*Aušvico memorialinį muziejų Osvencime. Osvencimas – tai pats didžiausias hitlerinis konclageris, kuriame II-ojo Pasaulinio karo metu buvo nukankinta 1,5 mln kalinių. Į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas Osvencimas yra išsaugotas nepaliestas. Muziejų sudaro krematoriumų, dujų kamerų griuvėsiai, geležinkelio platforma ir kiti buvusios stovyklos objektai.   Tai Holokausto simbolis, įkurtas buvusioje nacių koncentracijos stovykloje. Pažintis su genocido vieta. Kasmet čia organizuojamas „gyvųjų maršas“: tūkstančiai žydų iš įvairių pasaulio šalių ir lenkų jaunimas pražygiuoja nuo Aušvico stovyklos vartų iki Tautų kankinystės paminklo Bžezinkėje pagerbdami genocido aukas.

Vėliau vykstame link šventų vietų – į Šventojo tėvo miestą Vadovicę, kur gimė ir vaikystę praleido popiežius Karolis Jozefas Wojtyla, vėliau tapęs Krokuvos kardinolu. Dėmesio verta Švč. Mergelės Marijos bazilika, Jono Pauliaus II namas muziejus, Šv. Petro bažnyčia, pastatyta kaip padėka už išgelbėjimą per pasikėsinimą 1981 m. jį nužudyti. Bažnyčią šventino pats Jo Šventenybė popiežius Jonas Paulius II 1999 m., antrosios pastoracinės piligrimystės į savo gimtą miestą metu. Laisvas laikas suvenyrų įsigijimui ir garsiųjų popiežiaus vaikystėje mėgtų kreminių pyragėlių ragavimui.

Siūloma ekskursija į Vadovicės *Miniatiūrų parką – muziejų po atviru dangumi, kuriame demonstruojamos sumažintos architektūros statinių, technikos ir gamtos objektų kopijos.

Vakare atvykimas į viešbutį. Nakvynė 3* viešbutyje.

5 diena. Antradienis.

7.00-7.45 Pusryčiai. Atvykimas į Veličką. Čia yra viena didžiausių ir seniausių Europoje *druskos kasyklų. Šachtos gylis – 340 m., o bendras koridorių ilgis – daugiau nei 35 km. Požeminiais šachtos stebuklais pasigrožėti iš viso pasaulio atvyksta daugybė turistų. Be to, oras šachtoje turi gydomųjų savybių, po žeme yra įrengta sanatorija. Kasyklos veikia jau 700 metų.Čia nusileisite į 135 m gylį ir grožėsitės žmogaus rankomis sukurtomis koplyčiomis, garsiąja Kingos bažnyčia, paminklais, gamtos sukurtais ežerėliais. Druskinių figūrų ekspozicijose susipažinsite su šachtos ir druskos kasybos istorija. Ekskursijos trasa veda per trijuose lygiuose išsidėsčiusius koridorius ir patalpas, iškastus nuo 64 iki 135 m gylyje. Pasivaikščiojimas požeminėmis galerijomis reikalauja atitinkamo fizinio pajėgumo: ekskursijos trasos ilgis - apie 2,5 km, ekskursija prasideda nusileidimu apie 400 laiptelių žemyn (atgal kilsite liftu). Lankoma kasyklos dalis – tai tik nedidelis požeminių koridorių labirinto, besitęsiančio apie 300 km per 9 lygius, fragmentas. Laisvas laikas su galimybe įsigyti šio UNESCO paveldo paminklo suvenyrų.

Važiuojame apžiūrėtinuostabiai gražaus ir paslaptingo menininkų ir muzikantų miesto, kurį lydi savos legendos ir mieli lenkiški pokštai. Atspėjote – jūsų laukia ekskursija po senąją Lenkijos sostinę Krokuvą. Senojoje Krokuvos dalyje yra apie 6000 istorinių įžymybių. Norint pasimėgauti šiuo miestu, jame nereikia skubėti ir pamažu gėrėtis akmenyje sustingusia architektūra ir istorija. Lenkai sako: „Norintys sužinoti Lenkijos ateitį, turi apsilankyti Varšuvoje, o norintys perprasti lenkus turi pažinti Krokuvą“.          

 

Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: Paminklas Žalgirio mūšio 500–osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J. Mateika, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bazilikos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai, Vavelio kalva - čia yra didingi rūmai - Lenkijos-Lietuvos karalių rezidencija, Vavelio katedra. Dabar *Vavelio Karalių pilyje galima pamatyti lenkų karalių buičiai skirtą ekspoziciją: kambarius, sosto salę, arsenalą ir lobyną. Katedroje palaidoti lenkų karaliai, didieji lenkų poetai Adomas Mickevičius, Julijus Slovackis ir kiti, o taip pat politiniai veikėjai Tadas Kosciuška, Juzefas Pilsudskis, Juzefas Poniatovskis, Vladislavas Sikorskis. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys savarankiškai tęsia pažintį su centrine istorinės Krokuvos dalimi. Siūlome pasivažinėjimą po istorines Krokuvos gatves karieta (1 val.) Tai turėtų būti labai romantiška. Galėsite pamatyti visas miesto įžymybes pilnai ir neskubant!!!                                                                                         

Laisvas laikas, o pageidaujančius pakviesime į papildomą ekskursiją pėsčiomis rusų kalba *„Žydiškas Kazimieras ir Podgužė“. Kazimiero rajono istorija prasideda nuo 1335 m., kai karalius Kazimieras Didysis išleido  privilegiją, reguliuojančią teisinę jo vardu pavadinto miesto padėtį. Šiuo metu Kazimieras – tai populiariausias Krokuvos rajonas su savo turtinga istorija ir tradicijomis. Jo vakarinėje dalyje stūkso gotikinė Šv. Katerinos bažnyčia ir Tėvų Paulinų bažnyčia ant uolos. Kazimiero Turgaus aikštėje yra seniausias Lenkijoje Etnografijos muziejus. Rytinėje dalyje rasite buvusį žydų rajoną. Išliko tik 7 sinagogos, Judaizmo muziejus, XVI a. žydų kapinės. Kitame Vyslos krante Podgužės rajone žydų geto vietoje pastatytas Tautos atminties muziejus. Kazimiere ir Podgužėje buvo filmuojamos Steveno Spielbergo filmo Šindlerio sąrašas scenos. Dabar Kazimiero rajonas yra viena madingiausių Krokuvos dalių, kurioje lig šiol stovi sinagogos, išlikusios senosios kapinės, veikia kavinės ir parduotuvės. Aplankysite „Kazimiero galerijas“, esančias Kazimiero rajone ant Vyslos kranto. Jei nemėgstate daugybės žmonių ir tirštų minių – Jums kaip tik čia. Centro bendras plotas 36 200 kv.m. Čia rasite parduotuves C&A, Cubus, Promod, Reserved, New Yorker, House, Top Secret, Empik, Reporter, Cropp, Bata, Zara ir H&M, Morgan, Sephora, Marrionaud, Superpharm, W.Kruk, Apart, Svarowski, Kobe, Kaligraf, Swiss, Zibi, Stradivarius ir daugelį kitų. Prekybos centre yra kavinės, restoranai, elitinis supermarketas Alma.  

Siūlome apsilankyti restorane Kazimieras *vakarienei su žydiškos muzikos koncertu (2 val.) Vėlai vakare – grįžimas į viešbutį. Nakvynė 3* viešbutyje.

 

6 diena. Trečiadienis.

7.00-7.45 Po pusryčių su daiktais išsiregistruojame iš viešbučio ir keliaujame į nuostabaus grožio Pieskova Skala pilį, kurią XIV a. pastatė Kazimieras Didysis ir kuri iki šiol yra vienintelis Lenkijoje išlikęs dvaras, veikiantis kaip muziejus. Šis objektas pirmą kartą paminėtas 1315 m. Prie jos atvykstame Erelių lizdų keliu. Kadaise buvusi gynybinė gotikinė pilis, kaip ir daugelis šio regiono pilių, gynė Krokuvą nuo priešų puldinėjimų. Dėl savo padėties ji buvo praktiškai neįveikiama. Imperatorius Ferdinandas III suteikė Velopolskiui Pieskovo Uolos grafo titulą. Jo palikuonys turėjo šį titulą iki pat 1842 m., kai pilį pardavė. Pilyje eksponuojami viduramžių epochos kūriniai ir daiktai bei XVI-XVIII a. kultūros pasiekimai.Pieskovo uolos pilis rekonstruota renesanso stiliumi, kuris išliko iki mūsų laikų. Dabartinį vaizdą pilies muziejus įgavo tik 2000 m. ir šiandien yra sudarytas iš 4 salių. Pilį apžiūrėsime iš lauko, nes iki 2016 m. ji uždaryta restauracijai. „Erelių lizdų“ kelias vingiuoja toliau pro senas Juros periodo kalkakmenio uolas ir atveda link tikro stebuklo – Heraklio kuokos“. Kaip gi ji gali taip stovėti ir nenukristi?

Tęsiame kelionę per Lenkiją į Licheną su trumpais sustojimais poilsiui. Vykstame į vieną didžiausių Lenkijos piligrimų centrų, kurį lydi popiežiaus Jono Pauliaus II, 2014 m. balandžio 27 d. paskelbtu šventuoju, vardas. Vakare atvykimas į viešbutį. Nakvynė 3* viešbutyje.

 

7 diena. Ketvirtadienis.

7.00-9.00 Pusryčiai. Pageidaujantys dalyvauti mišiose keliasi ~5.00 ryto ir po pusvalandžio vyksta pėsčiomis į Senąjį Licheną. Bažnyčioje reikia būti 5.45. Apeigų pradžia 6.00. Mišių metu apsireiškia dieviškoji Licheno Nekaltosios Mergelės ikona. Mišios baigiasi 7.00.

Po mišių su gidu vystame į ekskursiją po Golgotą ir Sanktuariumą, vietą, kur saugomos religijos šventenybės, relikvijos. Švenčiausios Licheno Dievo Motinos bazilika - pati didžiausia Lenkijos šventovė, aštuntoji pagal dydį Europoje ir dvyliktoji - pasaulyje. Ši šventa vieta garsi visame pasaulyje, o šiemet ją aplankyti kviečiame ir Jus. Licheno šventovės pradžia laikomi 1852 metai. Nepaisant persekiojimų ši vieta buvo gausiai lankoma ir tapo žinoma ne tik Lenkijoje, bet ir visame pasaulyje. Iki 1939 m. čia užregistruota apie 3000 įvairių malonės aktų ir stebuklingų išgijimų. Švenčiausios Licheno Dievo Motinos bazilikos statyba truko 10 metų už aukas, kurias surinko viso pasaulio lenkai. Bazilika yra Lenkijos Katalikų bažnyčios Votumas (dėkingumo dovana) Didžiajam Jubiliejui - Krikščionybės 2000 metų sukakčiai. Ji pašventinta 2004 metų birželio 12 dieną. 2005 metų vasario 25 dieną popiežius Jonas Paulius II suteikė šiai šventovei mažosios bazilikos vardą. Šventovę supa 98 ha parkas su puikiais paminklais ir gėlynais.

Siūloma ekskursija Kryžiaus kelias Gromblinskio miške. Legenda teigia, kad Dievo Motinapasirodė sužeistam kareiviui, kuris atsidėkodamas pakabino Dievo Motinos atvaizdą Gromblinskio miške („puszcza grąblińska“). 1850 m. Nekaltoji Mergelė pasirodė piemeniui Mikołaj Sikatka, kurio paprašė perkelti paveikslą į pagarbesnę vietą. Nekaltoji Mergelė numatė šventovės ir vienuolyno steigimą Lichene. Iš čia turėjo sklisti jos šlovė. Išsipildė Nekaltosios Mergelės pranašystė, kilo choleros epidemija, išmirė daug piemenimi netikėjusių žmonių. Tada žmonės pradėjo miniomis plūsti prie jos portreto ir kalbėti rožinį. Sergantys pasveiko, o mirštantys išsigelbėjo. Nuo to ir prasidėjo stebuklingojo Dievo Motinos atvaizdo kultas. Laisvas laikas.

Tęsiame kelionę per Varšuvą. Sostinė Varšuva – gražus ir sparčiai besivystantis kultūrinis centras. Tai šiuolaikiškas, aktyviu naktiniu gyvenimu pasižymintis miestas, patrauklus ne tik jaunimui, bet ir istorijos ir architektūros mylėtojams.

Pažintis su nepakartojamaVaršuva, kurios centras per Antrąjį pasaulinį karą buvo negailestingai sulygintas su žeme ir tik gyventojų išsaugotų fotografijų, paveikslų ir piešinių dėka jis buvo kruopščiai restauruotas. Varšuvos atkūrimas vertinamas kaip tautos žygdarbis ir 1980 metais Varšuvos senamiestis („Stare Miasto“) buvo įrašytas į UNESCO paveldo sąrašą. Ekskursija po „Stare Miasto“ istorinį centrą: Rūmų aikštė, Žygimanto kolona, Karalių pilis, gotikinė Šv. Jono katedra, Jėzuitų bažnyčia, Turgaus aikštė ir kt. Jūs pamatysite lenkų tautos pasididžiavimą! Ekskursija po istorinį senamiestį verta Jūsų dėmesio!

Išvykdami iš Varšuvos pakeliui grupės pageidavimu galėsime aplankyti milžinišką prekybos centrą М-1, kur rasite maisto produktų, prekių vaikams, rūbų, avalynės, aksesuarų, kosmetikos, Lenkijos ir žymiausių pasaulio gamintojų prekių.

8 diena. Penktadienis.

Kelionė per Lenkiją su trumpomis pertraukėlėmis ir  naktiniais sustojimais poilsiui. Į Lietuvą atvyksime apie vidurdienį.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė komfortabiliu autobusu.
 • 5 nakvynės Lenkijoje 3* viešbutyje su pusryčiais.
 • Lietuvos ir Lenkijos kelių mokesčiai, ekologinė rinkliava ir mokesčiai pagal maršrutą.
 • Autobuso parkavimo mokesčiai lankomose vietose.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Kelionės gido iš Lietuvos paslaugos.

 

Apgyvendinimo variantai ir kaina:

 

 • Apgyvendinimas viešbutyje Lenkijoje (2, 3 vietų standartiniuose kambariuose) – 297,00 € vienam žmogui.
 • Apgyvendinimas viešbutyje Lenkijoje standartiniame vienviečiame kambaryje priemoka 79,00 € .
 • Senjorams po 65 metų, studentams, vaikams iki 14 metų - 10 proc. nuolaida nuo pagrindinės kainos.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų vietinių gidų paslaugos rusų kalba - už papildomą mokestį.
 • Medicininių išlaidų draudimas.
 • Bilietai į mokamus objektus pagal ekskursijų programą (jiems rekomenduojama turėti apie.250 PLN)
 • Papildomaekskursijaautobusuirpėsčiomissurusakalbiugidu, transporto aptarnavimu ir įėjimo bilietais į žydišką restoraną žydų kvartale – „Žydiškasis Kazimieras ir Podgužė“ su vakariene restorane „Kazimieras“ ir žydiškos muzikos koncertu (2 val.) – 50,00 €/žm. Vaikams iki 14 metų – 30,00 €.

 

Pastabos

 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Krokuvoje viešbutyje galima užsisakyti vakarienes (12,00 €)
 • Rezervavus kelionę taikomos standartinės kelionių organizatoriaus sąlygos.

 • Vairuotojų darbo-poilsio rėžimą nustato ES reglamentas.
 • Daugiau informacijos rasite www.zelesa.lt.
 • Jei reikia, sąskaitą-faktūrą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Jūsų patogumui išvykimai yra vykdomi iš:

 • 19:00 val. išvykimas iš Vilniaus Geležinkelio stoties (Geležinkelio g. 16, Vilnius),
 • 20:30 val.išvykimas iš Kauno (Savanorių pr. 404B, „„Circle K Murava 2“),
 • 21:35 val. išvykimas iš Marijampolės (Kauno g. 130, "Statoil Fuel and Retail Lietuva")
 • 22:35 val. išvykimas iš Alytaus (Naujoji g. 17L, Alytaus autobusų stotis).

 

Išvykimų datos:

 

 1. 06.29
 • Vaikui iki 12 metų- 269 Eur/asmeniui su 2-jais suaugusiais.
 •  
 • 2019.07.27
 • Vaikui iki 12 metų- 269 Eur/asmeniui su 2-jais suaugusiais.

 

 • 2019.08.17
 • Vaikui iki 12 metų- 269 Eur/asmeniui su 2-jais suaugusiais.

 

 • 2019.10.05
 • Vaikui iki 12 metų- 269 Eur/asmeniui su 2-jais suaugusiais

 

 • Apgyvendinimas viešbutyje Lenkijoje (2, 3 vietų standartiniuose kambariuose) – 297,00 € vienam žmogui.

 

 

 

MALONIAI PRAŠOME KREIPTIS:

 

 

UAB “ŽELESA” 

www.kelioniuorganizatorius.lt ;

secular.business@gmail.com;

info@zelesa.lt 
Konstitucijos pr. 12 -23, LT 09308-Vilnius

 

Papildomą informaciją galite gauti  Mob. Tel.: 

 

+370 687 39 249

+370 606 64 408

+370 600 07 211;

Pageidaujantieji vykti į kelionę gali užsirašyti mobiliuoju telefonu arba išsiųsti pranešimą šiuo elektroniniu paštu: secular.business@gmail.com

Jei norite gauti pilną informaciją apie kelionę prašome kreiptis.

«Facebook» — https://www.facebook.com/leonidas.fedorenko

«Facebook» — https://www.facebook.com/zelesa.lt/?ref=hl

«Facebook» — https://www.facebook.com/profile.php?id=100009696156720

 

Apmokėti galima grynais pinigais ar pervedant banko pavedimu kelionių organizatoriui „Želesa“:

Rekvizitai:
Įmonės kodas:122561581
PVM kodas:LT225615811
Citadele bankas Vilnius filialas
A/s LT357290000011468673
Banko kodas: 72900

Užsąkant kelionę būtina užpildyti duomenis ir išsiūsti El. Paštu: secular.business@gmail.com arba info@zelesa.lt


Būtinai nurodyti šiuos duomenis: ____________ (būtina nurodyti išvykimo data)
Vardas, pavardė _______________________________________ , vietų skaičius (kiek žmonių važiuoja) ________
Lietuvoje ir užsienyje reikalinga papildoma kontaktinė informacija:
El adresas: ___________________________
Mobilaus telefono nr.: ______________________
Namų telefono nr.: ____________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašyti atsiliepimą

Gilesnė pažintis su Lenkija

Gilesnė pažintis su Lenkija