BALKANŲ TURAS

Nauja kelionė

499,00 €

     BALKANŲ TURAS

         su   poilsiu 7d./7n.

       JUODKALNIJOJE

PRIE JŪROS

 

         Juodkalnija – tai naujai atrasta

               puikaus poilsio formulė!

 

LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA - VENGRIJA – SERBIJA – JUODKALNIJA – ALBANIJA – KROATIJA - BOSNIJA IR HERCEGOVINA -  VENGRIJA - SLOVAKIJA - LENKIJA - LIETUVA

INFORMACIJA APIE ŠALĮ...

1 Diena

00:15 val. išvykstate iš Lietuvos (Vilniaus, Kauno, Alytaus - Marijampolės).

Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Tęsiame kelionę Lenkijos ir Slovakijos vaizdingais ir vingiuotais keliais, pamatysite, kaip dėka ES keičiamos gyvenimo sąlygos šių šalių, kaip dirbama žemė, kaip žmonės gražina gamtą. Pravažiuosite žalius tarptautinius slidinėjimo kurortus, kurie Jūsų lauks žiemą. Sustosime „Donovaluose“, tai aukščiausias mūsų maršruto per Slovakiją taškas, nuo kurio atsiveria nuostabūs vaizdai, kalnai, slidinėjimo trasos. Ne tik graži gamta pakerės Jūsų širdis, bet nebus užmiršti Jūsų gurmaniški poreikiai! Jūs turėsite galimybę paragauti nacionalinės Slovakiškos virtuvės patiekalų. Antroje dienos pusėje, apie 16:00 – 18:00 val.  atvykstate į viešbutį. Čia Jūsų lauks puikus vakaras, toliau mėgausitės nuostabiąja Slovakija. Siūlome atsipalaiduoti prie baseino*, pailsėti  cirkuliacinio vandens vonioje*, pasimėgauti vynų degustacijomis*, taip pat Jūs galėsite pratęsti pažintį su nacionaliniais Slovakiškais patiekalais. Laisvas laikas. Nakvynė 3* SPA viešbutyje, netoli Budapešto.  

2 Diena

Pusryčiai.Kelionė per Vengriją. Apie 12:00 val. atvykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Šegedą,įsikūrusį Tisos ir Maros upių santakoje. Trumpas sustojimas mieste, kurio metu siūlome pasigrožėti: Kupolo aikšte, savo dydžiu prilygstančia Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmais ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia... Ir be abejo spėsite paragauti legendinių vengriškų patiekalų. Toliau vykstate į Serbijos sostinę Belgradą. Apie 17:00 val. atvykstame į viešbutį. Laisvu laiku siūlome pasivaikščioti kone visą parą šurmuliuojančia Knez Mihajlova pėsčiųjų alėja ar pavakarieniauti restoranuose, gurmanai galės paskanauti nacionalinės virtuvės patiekalų. Nepraleiskite progos pasigrožėti Kalemegdano Parku ir jame  iškilusia Belgrado tvirtove, menančią kadaise virusius aršius mūšius su turkais. Įspūdinga tvirtovė nuostabiai įsiliejo į šiuolaikinę miesto dvasią. Knez Mihajlova pėsčiųjų alėja – miesto širdis, kur gausu kavinių, parduotuvių, kur vietiniai ateina apsipirkti, pasidairyti į vitrinas ar pasivaikščioti. Laisvas laikas. Jaunimui siūlome praleisti naktį geriausiai ir veržliausiai  naktinį gyvenimą gyvenančiame mieste Belgrade. Tai gražus baltas miestas. Belgradas žymus tuo, kad jame susiduria keli skirtingi architektūros stiliai - turkiškas bei moderniosios architektūros stiliai. Pamatysite keletą sugriautų ir iki šiol neatstatytų pastatų, subombarduotų NATO antskrydžių metu. Daugiau nei 100 klubų,naktinių barų. Šėlkite iki pat ryto! Nakvynė 3* viešbutyje netoli miesto centrinės gatvės. 

3 Diena

Ryte po pusryčių išvykstate Adrijos jūros pakrantės link su trumpais sustojimais poilsiui, per Serbiją ir Juodkalniją. Užteks laiko įamžinti unikalius Juodkalnijos gamtovaizdžius  bei paskanauti serbiškų ir juodkalnietiškų patiekalų. Kelias driekiasi vaizdingu Taros upės kanjonu, kuris savo nepaprastu ir akinančiu grožiu pakerės Jus. Dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens  jis dar vadinamas “Europos ašara”. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, antras pagal dydį pasaulyje po Kolorado. Kvapą gniaužianti kelionė tęsiasi pro didingą Moračos upės kanjoną, palei kurį driekiasi pagrindinė Juodkalnijos automagistralė. Antroje dienos pusėje atvykstate į kurortą Sutomore.

Čia Jus su vaišėmis pasitiks viešbučio savininkai. Prieš vakarienę jus pakvies į furšetą, kurio metu galėsite paskanauti vyno, vietinės degtinės „Rakijos“,juodkalnietiško „Pršuto“ –nuostabaus skonio vytintos kiaulienos mėsytės, kuri pjaustoma plonais griežinėliais čia pat, prie Jūsų akių bei kitų nacionalinių užkandžių. 

Šalia mūsų viešbučio yra turgelis, kuriame rasite sultingų vaisių ar saldaus, kaip medus, arbūzo, kuris atgaivins Jus saulėtą dieną, šviežių daržovių  itin geromis kainomis. Iki jo vos 100 metrų pėsčiomis. O kas gali atsispirti šiltai Adrijos jūrai? Iki jos nuo mūsų viešbučio 5 minutės tiesaus kelio. Vos nuėję į paplūdimį, savo  kojomis pajusite smulkaus žvyro ir smėlio girgždesį.  Apgyvendinimas 3* viešbutyje. Nakvynė  viešbutyje.

4 Diena

Pusryčiai. Poilsispriejūrosarbapageidaujantiemsekskursija**. 

Senasis Baras - Ulcinas. Ekskursijos metu aplankysite pietinius Juodkalnijos pakrantės miestus - Bar ir Ulcinj. Bar - didžiausias jūrų uostas, kurortas, tituluojamas švariausiu šalies miestu. Ulcinj - anksčiau šis miestas buvo vienas didžiausių piratų centrų Adrijos pakrantėje. Nakvynė viešbutyje.

5 Diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems ekskursija**.

Cetnė - Lovčenas. Kalnų kelias nuves Jus į Cetinję - istorinę šalies sostinę, buvusi Juodkalnijos karalystės administracinį centrą. Aplankysite karaliaus Nikolos rūmus ir Šv. Petro vienuolyną, kur saugoma nedūlėjanti Jono Krikštytojo ranka. Serpentinais pakilsite į Lovčeno kalnų masyvą, vieną gražiausių Juodkalnijos nacionalinių parkų. Užlipsite į Jezerski kalno viršūnę, kurioje pastatytas

mauzoliejus didžiajam tautos poetui, filosofui ir strategui Petrui II Petrovičiui Njegošui. Nakvynė viešbutyje.

6 Diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems ekskursija**.

Išvyka į Taros upės kanjoną.Nusileidimas plaustais kalnų upe (raftingas). Tai labiausiai kvapą gniaužiantis nuotykis. Taros upės kanjonas- antras pagal dydį kanjonas pasaulyje (po Kolorado kanjono JAV), įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą dar 1977 m. Nakvynė viešbutyje.

7 Diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems ekskursija*.

Kotoro įlanka.Tai viena įspūdingiausių šalies vietų, gausiai lankoma turistų iš viso pasaulio. Apsuptas kalnų, įlankos pakrantėje išsidėstęs senovinis Kotoro miestas. Nuvyksime į Perast miestelį, iš kurio laiveliu plaukiosime po Kotoro įlanką. Pamatysime dvi dirbtinas salas, kur vienoje 1630 m. pastatyta Dievo Motinos  cerkvė. Nakvynė viešbutyje.

8 Diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems ekskursija**.

1 dienos  kelionė į Albaniją*. Puiki proga susipažinti  su šia egzotiška Europos valstybe, kitaip vadinama „kalnų erelių šalimi“ Škiperija  (Shqiperia),  išvertus iš albanų kalbos. Ir būtent šitaip ji dabar žymima Europos žemėlapiuose.  Šioje nuostabiai gražioje ir draugiškoje šalyje yra ką pamatyti ir kur pailsėti. Nakvynė viešbutyje.

9 Diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems ekskursija**.

Ostrog vienuolynas.Vaizdingoje vietoje, 900 m aukštyje uoloje iškirstas aukštutinis Ostrog vienuolynas yra vienas svarbiausių pietų slavų dvasinių centrų. XVII a., bėgdamas nuo turkų, čia įsikūrė Šv. Vasilijus arba išvyka prie Skadaro ežero. Tai didžiausias gėlavandenis ežeras Balkanų pusiasalyje, kurį nuo Adrijos jūros teskiria 6 km pločio kalnų masyvas. Dėl unikalios gamtos ežeras ir jo apylinkės paskelbtos nacionalinio parko teritorija. Nakvynė viešbutyje.

10 Diena

Pusryčiai. Labai anksti ryte išvykstate link Kroatijos.  Pravažiuojate Juodkalnijos turizmo sostinę Budvą. Vaizdingais kalnų kelio vingiais keliaujate prie piečiausio Europoje fiordo – Kotoro įlankos. Keldamiesi keltu, grožitės unikaliu Kotoro įlankos gamtovaizdžiu. Įamžinate kelionių įspūdžius. Važiuojate kalnų serpentinais nepaprasto grožio Adrijos jūros pakrante. Pravažiuojate šiauriausius  Juodkalnijos kurortus Igalo ir Herceg Novy. Leidžiantis keliu link pakrantės,  atsiveria įspūdinga panorama į uostą, kuriame puikuojasi  prabangios jachtos, patys didžiausi ir žymiausi pasaulyje kruiziniai laivai. Atvykstate  į Dubrovniką. Šis nuostabus miestas yra įtrauktas į 2012 – 2013 metų gražiausių šalių Europoje, kurias verta aplankyti, dešimtuką ir užima garbingą antrą vietą. Laisvas laikas. Su vadovu pasivaikščiojimas po gražiausią Kroatijos miestą. Jūs pamatysite legendinį miestą – tvirtovę, kuris savo grožiu stebina daug mačiusius turistus iš viso pasaulio. Tai pats įspūdingiausias ne tik Dalmatijos, bet ir visos Kroatijos  miestas, žinomas visame pasaulyje senovinis uostas, garsus turtinga istorine praeitimi. Siūlome aplankyti senamiestį, apjuostą įspūdinga gynybine siena, nuo kurios atsiveria žavinga miesto panorama. UNESCO saugomas senamiestis: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės. Vaizdingu „VIA Adriatika“ keliu su trumpais sustojimais poilsiui, tolstame nuo Adrijos jūros pakrantės. Apie 21:00 val. atvykstame į viešbutį nakvynei. Nakvynė 3* viešbutyje.

11 Diena

Pusryčiai. Kelionė per Kroatiją, Vengriją. Vienu iš gražiausių kelių Vengrijoje, apie 11:00 – 12:00 val. atvykstate į Budapeštą.Gidas aprodys Jums miestą. Apžvalginė – pažintinė  ekskursija pėsčiomis:  galėsite grožėtis nuostabia panorama, pamatysite visą Budapeštą kaip ant delno nuo „Žvejų bastiono“. Laisvas laikas,  kurio metu norintys (už papildomą mokestį) galės atsipalaiduoti „Sečenio“ar „Gelerto“terminių maudyklių komplekse (pirtys, baseinai po atviru dangumi), kuriame praleisite visą dieną arba pasivaikščioti Pešto dalyje (Vaci pėsčiųjų gatve, turguje, Dunojaus krantine). Vakare išvykimas link Slovakijos. Atvykimas į viešbutį apie 20:00 – 21:00 val. Nakvynė 3* SPA viešbutyje.

12 Diena

Pusryčiai. Ryte išvykimas į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Su trumpais sustojimais kojas pramankštinti, atsigauti ir skaniai pavalgyti kelionės metu. Lenkijoje bus sustojimas įsigyti suvenyrų, saldumynų kitaip tariant lauktuvių brangiems artimiesiams. Važiuosime per Alytų, Marijampolę, Kauną ir atsisveikiname Vilniuje, tad pasiplanuokit savo brangų laiką, kuris Jums bus isimintinas, kupinas nuostabių akimirkų ir prisiminimu. Naktį grįžtame į Lietuvą.

 

13 Diena

Paryčiais grįžtame į Lietuvą saulei tekant. Važiuosime per Alytų, Marijampolę, Kauną ir atsisveikiname Vilniuje, tad pasiplanuokit savo brangų laiką, kuris Jums bus isimintinas, kupinas nuostabių akimirkų ir prisiminimu.

Kelionės metu nuvažiuojama ~5550 Km.

 

Turistams taikomos išankstinės nuolaidos, kurie nusiperka kelialapį prieš mėnesį laiko, bet kuriam turui – 10 %

Оvaikams iki 12 metų- gyvenant viename kambaryje su 2-jais suaugusiais – taip pat taikoma nuolaida 10%

Išvykimų datos:

2019.04.20 ir grįžtame 2019.05. 04

Išankstinis pirkimas -499 Eur/Suaugusiam + kondicionierius 2 vietų kambarys.

Užsakant trečiam asmeniui vieta kambaryje - 479 Eur.

Vaikui iki 12 metų- 459 Eur/asmeniui su 2-jais suaugusiais.

 

 

2019. 05.11 ir grįžtame 2019.05.23

Išankstinis pirkimas -519 Eur/asm. Suaugusiam + kondicionierius 2 vietų kambarys.

Užsakant trečiam asmeniui vieta kambaryje 499 Eur.

Vaikui iki 12 metų- 479 Eur/asmeniui su 2-jais suaugusiais.

 

 

 1. 06.08. ir grįžtame 2019. 06.20

Išankstinis pirkimas - -519 Eur/asm. Suaugusiam + kondicionierius 2 vietų kambarys.

Užsakant trečiam asmeniui vieta kambaryje 499 Eur.

Vaikui iki 12 metų- 479 Eur/asmeniui su 2-jais suaugusiais.

 

 

 1. 06.29 ir grįžtame 2019. 07.11

Išankstinis pirkimas - -529 Eur/asm. Suaugusiam + kondicionierius 2 vietų kambarys.

Užsakant trečiam asmeniui vieta kambaryje 519 Eur.

Vaikui iki 12 metų- 489 Eur/asmeniui su 2-jais suaugusiais.

 

 

 1. 07.27 ir grįžtame 2019. 08.08

Išankstinis pirkimas --559 Eur/Suaugusiam + kondicionierius 2 vietų kambarys.

Užsakant trečiam asmeniui vieta kambaryje 549 Eur.

Vaikui iki 12 metų- 489 Eur/asmeniui su 2-jais suaugusiais.

 1. 08.17 ir grįžtame 2019. 08.29

Išankstinis pirkimas --559 Eur/Suaugusiam + kondicionierius 2 vietų kambarys.

Užsakant trečiam asmeniui vieta kambaryje 549 Eur.

Vaikui iki 12 metų- 489 Eur/asmeniui su 2-jais suaugusiais.

 

 

 1. 09.14 ir grįžtame 2019.09.26

Išankstinis pirkimas -479 Eur/Suaugusiam + kondicionierius 2 vietų kambarys.

Užsakant trečiam asmeniui vieta kambaryje 469 Eur.

Vaikui iki 12 metų- 459 Eur/asmeniui su 2-jais suaugusiais

.

 

 

 1. 10.05 ir grįžtame 2019.10.17

Išankstinis pirkimas -479 Eur/Suaugusiam + kondicionierius 2 vietų kambarys.

Užsakant trečiam asmeniui vieta kambaryje 469 Eur.

Vaikui iki 12 metų- 459 Eur/asmeniui su 2-jais suaugusiais

_____________________________________________________________________________

Jūsų patogumui išvykimai yra vykdomi iš:

 • 00:15 val. išvykimas iš  Vilniaus Geležinkelio stoties (Geležinkelio g. 16, Vilnius),
 • 01:45 val. išvykimas iš Kauno (Savanorių pr. 404B, „„Circle K Murava 2“),
 • 03:00 val. išvykimas iš Marijampolės (Kauno g. 130, "Statoil Fuel and Retail Lietuva")
 • 04:00  val. išvykimas iš Alytaus (Naujoji g. 17L, Alytaus autobusų stotis).

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė komfortabiliu autobusu (kuriame yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema, didelė bagažinė).
 • Kondicionierius suaugusiems - (vaikams iki 12 metų su dviem tėvais – nemokamai)
 • 7 pusryčiai, švediškas stalas (nacionaliniai patiekalai, omletas, kiaušiniai, įvairios salotos, sausi pusryčiai, pienas arbata), 3* viešbutyje kurorte.
 • Kelių, ekologiniai šalių mokesčiai pagal maršrutą.
 • Kelto bilietai.
 • 2 nakvynės su kontinentiniais pusryčiais, 3* SPA viešbutyje Slovakijoje.
 • 1 nakvynė su pusryčiais, švediškas stalas, 3* viešbutyje Belgrade.
 • 7 nakvynės Juodkalnijoje, Sutomore kurorte.
 • 1 nakvynė su pusryčiais, švediškas stalas, 3* viešbutyje Kroatijoje.
 • 10 – tą dieną pusryčiai – sausas davinys. Kondicionierius suaugusiems - (vaikams iki 12 metų su dviem tėvais – nemokamai)
 • Nuvežimas ekskursijai į Albaniją.
 • Ekskursijos Šegede, Belgrade, Dubrovnike, Budapešte.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • 7 vakarienėskurorte, gyvenantiems 3* viešbutyje. 
 • Kaikurių ekskursijų lankomų vietovių irobjektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 • Kelionės kaina priklauso nuo kelionės datos ir maitinimo tipo Juodkalnijos kurorte.
 • Įvažiavimo į Albaniją mokestis, mokamas vietoje vietinei aptarnaujančiai agentūrai  
 • Medicininių išlaidų draudimas (priklausomai nuo draudimo sumos)
 • Kurorto rinkliava (mokama pavedimu agentūrai): suaugusiems -vaikams - iki 7 metų nemokamai, vaikams nuo 7 iki 16 metų -
 • Vienviečio kambario priemoka kurorte, 3* viešbutyje.
 • Vienviečio kambario priemoka visos kelionės metu.
 • Papildoma vieta autobuse, visos kelionės metu.
 • Kuro mokestis. 
 • Kurortorinkliava (mokamapavedimuagentūrai): suaugusiems - vaikams - iki 7 metų nemokamai, vaikamsnuo 7 iki 16 metų – 5 EUR, Kurortorinkliavasuaugusiam 10 EUR
 • Vienviečio kambario priemoka kurorte, 3* viešbutyje 119 EUR
 • Vienviečio kambario priemoka visos kelionės metu 189 EUR
 • Papildoma vieta autobuse, visos kelionės metu 159 EUR

 

 

Dokumentai, reikalingi kelionės metu:

 • Tik Lietuvos Respublikos piliečio pasas (galiojantis 6 mėn. po kelionės).
 • Šios kelionės metu NETINKA Europos sąjungos draudimo kortelė, BŪTINA draustis kelionės draudimu.
 • Medicininių išlaidų draudimas
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 14,00 €
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 24,00 €
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 39,00 €
 • Dėmesio! Vežame pakeleivius!!!

 

Papildomai:

 • Ekskursijų objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti,
 • Kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.
 • Į papildomas ekskursijas susirinkus daugiau kaip 18 žmonių iš grupės, Jus lydės mūsų gidas, kuris vertėjaus ekskursijos metu. Susirinkus mažiau kaip 18 žmonių, ekskursiją pasirinkę turistai prijungiami prie jau suformuotos grupės, o ekskursija vyksta TIK rusų kalba.
 • Turizmo agentūra gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į visos grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Mūsų viešbutis yra ramioje vietoje, kur vakarais Jūsų netrikdys šurmulys ir garsi diskotekų muzika! Jūs puikiai išsimiegosite ir pailsėsite. Tai viešbutis, turintis savo uždarą teritoriją, į kurią pašaliniai asmenys neįleidžiami. Viešbučio teritorijoje yra nuosavas restoranas, baras, kur galėsite pavėsyje atsigaivinti ar užsisakyti nacionalinių patiekalų ištisą dieną. 

Mūsų rekomendacijos:

 • Turėti maudymosi kostiumėlį, kepures, rankšluostį, aprangą ir avalynę tinkančią vaikščioti po kalnus.
  • Turėti valiutos tų  šalių per kurias vykstama (reikalingos sumos nurodytos „Keleivio atmintinėje“, kurią gausite kartu su kelionės sutartimi).

  Lojalumo programa "Želesa" klientams:

  • Keliaujantiems antrą kartą - 5 %
  • Keliaujantiems trečią kartą - 7%
  • Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų - 9 %
  • Vaikams iki 12 metų (vykstantiems kartu su tėvais arba globėjais) - 9 %
  • Senjorams (vyresniems nei 65 m.) ir studentams - 7 %
  • Jaunavedžiams - 9 %
  • 6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui - 30 %
  • 7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui - 40 %
  • 8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui - 55 %
  • 9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui - 70 %
  • 10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui - 95 %

  * didesnėms grupėms, dėl nuolaidų kreiptis asmeniškai į mūsų agentūrą.

  * nuolaidos įvairioms grupėms taikomos tuomet, kai kelionė užsakoma iš anksto ir 30 % avansas , apmokamas iki kelionės likus ne mažiau, kaip 21 d. d. , ir visi grupės narių kelionės data sutampa. 

  * nuolaidos netaikomos už papildomas priemokas, kurios neįskaičiuotos į kelionės programą.

  * perkant kelionę išankstinio pirkimo, akcijos, paskutinės minutės, specialiųjų pasiūlymų metu, papildomos nuolaidos, nurodytos "Lojalumo programoje" - netaikomos ir nesumuojamos.

  * pritaikius vieną iš "Lojalumo programos" nuolaidų, kitos nuolaidos netaikomos ir nesumuojamos.

  Kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas dėl kuro pabrangimo, lito santykio su kitos šalies valiuta bei dėl kitų objektyvių, nepriklausančių nuo kelionės organizatoriaus, priežasčių.

  _____________________________________________________________________________

  MALONIAI PRAŠOME KREIPTIS:

   

  UAB “ŽELESA” 

  www.kelioniuorganizatorius.lt ;

  secular.business@gmail.com;

  info@zelesa.lt 
  Konstitucijos pr. 12 -23, LT 09308-Vilnius

 • Papildomą informaciją galite gauti Mob. Tel.:

 • +370 687 39 249

 • +370 606 64 408
  +370 600 07 211;

 • Pageidaujantieji vykti į kelionę gali užsirašyti mobiliuoju telefonu arba išsiųsti pranešimą šiuo elektroniniu paštu: secular.business@gmail.com

 • Jei norite gauti pilną informaciją apie kelionę prašome kreiptis.

 • Apmokėti galima grynais pinigais ar pervedant banko pavedimu kelionių organizatoriui „Želesa“:

 • Rekvizitai:
  Įmonės kodas:122561581
  PVM kodas:LT225615811
  Citadele bankas Vilnius filialas

   Užsąkant kelionę būtina išsiusti duomenis El. paštu: secular.business@gmail.com

  A/s LT357290000011468673
  Banko kodas: 72900
  Būtinai nurodyti šiuos duomenis: ____________ (būtina nurodyti išvykimo data)
  Vardas, pavardė _______________________________________ , vietų skaičius (kiek žmonių važiuoja) ________
  Lietuvoje ir užsienyje reikalinga papildoma kontaktinė informacija:
  El adresas: ___________________________
  Mobilaus telefono nr.: ______________________
  Namų telefono nr.: _________________________

   www.kelioniuorganizatorius.lt

  «Facebook» — https://www.facebook.com/leonidas.fedorenko

  «Facebook» — https://www.facebook.com/zelesa.lt/?ref=hl

  «Facebook» — https://www.facebook.com/profile.php?id=100009696156720

   

   

Parašyti atsiliepimą

BALKANŲ TURAS

BALKANŲ TURAS