Saremos sala ir Talinas

Nauja kelionė

85,00 €

Trukmė: 2 d. / 1 n.
Rugsėjo 24 – 25 d.

Smulkiau

1 DIENA    4.30 val. ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Keltu keliamės į Muhu salą. Pasivaikštome “Juigu” skardžiu ir besigrožėdami jos peizažu atvykstame į Koguvos etnografinį kaimą, kuriame apžiūrime vietos gyventojų senovines sodybas. Po to Vaike -Vain sąsiauriu vykstame į dižiausią Estijoje salą - Saremą. Salos įžymybės: Pangos skardis, Anglos vėjo malūnai, Kali ežerėlis, kurį suformavo šioje vietoje daugiau negu prieš 2000 metų nukritęs meteoritas. Kuresarė - Saremos salos sostinė. Aplankote didingą bei viduramžius menančią Kuresarės pilį, miesto parką, Rotušę. Laisvas laikas salos sostinėje Vykstame į viešbutį su SPA. Vakarienė. 

Nakvynė viešbutyje.


2 DIENA  Pusryčiai. Vykstame į Keila – Joa dvaro ansamblį – vieną seniausių neogotikos architektūros paminklų Estijoje. Dabartiniai dvaro rūmai pastatyti 1831 – 1833 m. Juos suprojektavo Sankt Peterburgo architektas Andre Stachenschneideris. Atvykstame į Taliną. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį: Katedra, panoraminės aikštelės, Tompea pilis, „Ilgoji“ ir „Trumpoji“ koja, „Storosios Margaritos”, Hermano ir „Žvilgsnio į virtuvę“ bokštai, Rotušės aikštės ansamblis, dailininkų gatvė, miesto gynybinė siena. Vėlai vakare grįžtame į Uteną.


Kelionės metu nuvažiuojama apie 1600 km.

 

Kelionės kaina: 85 EUR kai vyksta 35 asm.

 

Apgyvendinimas viešbutyje:

http://www.saaremaaspahotels.eu/en/Saaremaa-Spa-Hotels/Hotels/Spa-Hotell-Ruutli

Į kainą įskaičiuota:
kelionė patogiu autobusu;
1 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
grupės vadovo - gido paslaugos;
ekskursinė programa.

 

Į kainą neįskaičiuota:

Keltai į Saremo salas apie 12 EUR

Anglos Vėjo malūnai 4 EUR

Kuresarės pilis 5 EUR

Koguvos etnografinis kaimas 3 EUR

Pastabos:
draudimas už papildomą mokestį;
objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis;
į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti. Kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;

Reikalingi dokumentai:

Lietuvos Respublikos pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojančios ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Parašyti atsiliepimą

Saremos sala ir Talinas

Saremos sala ir Talinas

Trukmė: 2 d. / 1 n.
Rugsėjo 24 – 25 d.