LVOVAS - ZAMOSTĖ

Nauja kelionė

135,00 €

1 DIENA Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Varšuvos pietuose esantį Vyslos upės krante išsidėsčiusį miestelį - Kazimierz Dolny. Kazimiežas vienas iš gražiausių viduramžių ir renesanso epochos Mažosios Lenkijos miestelių – menininkų oazė. Miestelis unikalus XIII-XVIII amžių urbanistikos ir arcitektūros paminklas po atviru dangumi.. Kazimieže aplankysime pilies kompleksą, pasivaikščiosime po jaukų senamiestį su kavinukėmis ir meno galerijomis, apžiūrėsime renesansinę centrinę miesto aikštę, parapijinę bažnyčią. ARBA ekskursija Liubline. Patraukliausias Liublino rajonas yra stataus šlaito pakraštyje įsikūręs Senamiestis (Stare Miasto). Aplankysime Liublino pilį, Švč. Trejybės koplyčią. Per Krokuvos vartus pateksime į tikrą romantiškų gatvelių ir alėjų labirintą... Grožėsimės architektūros paveldu klausysimes miesto istorijos. Laiką leisime mieste, kurio istorijos puslapiai pasakoja apie jotvingių apsilankymo laikus, Lenkijos karaliaus ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Jogailos valdymo laikus, Liublino uniją. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA Pusryčiai. Ekskursija po Zamostės miestą. Miestas-tvirtovė, vienas žinomiausių ir geriausiai išsilaikiusių renesanso miestų visoje Europoje įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą. Vienas turtingiausių ir labiausiai išsilavinusių XVI a. pab. Lenkijos didikų Janas Zamojskis čia realizavo savo svajonę – pastatydino privatų miestą pagal idealiojo miesto koncepciją. Miestas pagal italo architekto Bernardo Morandi projektą pastatytas pačioje XVI a. pab. ir šiandien atstovauja gražiausius Renesanso epochos urbanistikos teorijos pritaikymo atvejus praktikoje. Šių dienų Zamostė žavi architektūra, savo idėja ir atmosfera. Aplankysime miesto pagrindinę aikštę su rotuše Druskos ir Vandens aikštes, Zamostės akademijos pastatą, Kristaus prisikėlimo ir šv. Apaštalo Tomo katedrą, kurioje palaidoti didikai Zamojskiai. Vykstame į Lvovą. Vakarinė ekskursija po Lvovo senamiestį. Įtrauktą į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašus.  Aplankysime baroko šedevrą – graikų katalikų (unitų) Šv. Juro arkikatedrą. Pasivaikštčiosime spalvingose Lvovo aikštėse, jaukiose senamiesčio gatvelėse, alsuojančiose senojo miesto dvasia.Vakarą praleisime Operos ir baleto teatro spektaklyje. Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA Pusryčiai. Tęsime ekskursiją po Lvovą. Įspūdį paliks didingi miesto statiniai - Rotušė, katalikų, unitų, stačiatikių, armėnų maldos namai, paminklai Haličio kunigaikštijos valdovui Danieliui, poetui Adomui Mickevičiui... Pakilsime į Aukštutinės pilies arba Rotušės bokštą, iš kur atsivers neišpasakyto grožio  miesto panorama. Laisvas laikas. Susipažinsime su  Vakarų Ukrainos kultūra mėgaudamiesi tikra ukrainietiška virtuve!  Ukrainietiški barščiai, virtiniai, blynai „deruny“ ir, žinoma, lašiniai... Net lašinių muziejus!  Kavinukės, restoranai, užeigos – kiekvienam pagal skonį, pomėgį ir galimybes. Po pietų eisime į Manufaktūros požemius* - tai vienintelė kavos šachta, kur kava iškasama iš Turgaus aikštės požemių visiems matant čia ir pasigardžiuosime ypatinga kava.Ekskursiją tęsime po šokolado manufaktūrą, aplankysime muzijumi pramintus “Legendų namus”, Bernardinų vienuolyną. Nakvynė viešbutyje.

 

4 DIENA Pusryčiai. Keliaujame link Lucko. Luckas šiandien - tai yra Voluinės srities administracinis centras, o XIV-XVIII a. Voluinės žemės adminsitracinis, politinis ir kultūrinis centras. Lucko senamiestyje aplankysime garsią ir didingą Liubarto pilį, prie kuriso statybos prisidėjo Gedimino sūnus ir Lucko kunigaikštijos kunigaikštis Liubartas, vėliau Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas ir jo pusbrolis Švitrigaila. 1429 m. šioje pilyje vyko Europos politikų suvažiavimas, kuriame buvo numatytas Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytauto karūnavimas. Laisvu laiku rekomenduojame paragauti nacionalinių patiekalų. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

 

Kaina: 135eur (kai vyksta 40 mokių žmonių)

 

Į kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu;

3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

grupės vadovo paslaugos;

ekskursinė programa.

 

Pastabos:

Papildomos išlaidos – 35 EUR (lankomi objektai, vietinių gidų paslaugos).

Operos ir baleto teatro bilietai nuo 10 eur.

   draudimas už papildomą mokestį;

į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.

Reikalingi dokumentai:Lietuvos Respublikos pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo kelionės pabaigos

Parašyti atsiliepimą

LVOVAS - ZAMOSTĖ

LVOVAS - ZAMOSTĖ