AUKSINĖ PRAHA

Nauja kelionė

147,00 €

AUKSINĖ PRAHA

Spalio 19-21 d.

Smulkiau

1 diena

Vėlai vakare 2 val. nakties spalio 19 d. išvykstame iš Lietuvos.  Vykstame į Vroclavą – Žemutinės Silezijos sostinę, dar vadinamą „Mažąja Venecija“, įsikūrusią ant Odros upės kranto. Vroclave galima būtų suskaičiuoti net 200 tiltų! Miestas iki 1945 metų priklausė Vokietijai ir vadinosi Breslau, tad čia išlikusi vokiškoji architektūra. Ekskursija po žavų Vroclovo senamiestį, įsikūrusį 12 – oje salų, sujungtų 100 tiltų. Apžiūrėsime miesto simbolį – Griunvaldo tiltą, Rotušę, turgaus aikštę, šv. Jono katedrą, šv. Kryžiaus bažnyčią, Šimtmetinę salę, kuri įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

Pusryčiai. Pažintis su vienu gražiausių Europos miestų – Praha. Pažintį pradėsime nuo miesto širdies – Hrado*. Jame pirmiausia lankysime šv. Vito katedrą, statytą net 600 metų! Pamatysime ir Lietuvoje gerai pažįstamo ir mylimo šventojo Jono Nepomuko altorių iš gryno sidabro, šv. Vaclavo koplyčią, puoštą net 1345 brangakmeniais ir dar daug įdomybių. Dar viena Hrado įžymybė – gotikinė Vladislavo salė. Kažkada ši salė buvo laikoma architektūros stebuklu. O kodėl – sužinosime apsilankę pačioje salėje. Būtinai užsuksime į romaninę šv. Jurgio bažnyčią. Bus labai įdomu susipažinti su romaniniu architektūros stiliumi – juk tokio Lietuvoje nėra.. Ir dar vienas stebuklėlis – Auksinė gatvelė, menanti burtininkus, magus, menininkus ir paprastus miestiečius...

Nusileidę nuo Hrado kalvos, pateksime į Mažąjį miestą ( Mala strana). Jame gyveno amatininkai, aptarnaujantys didikų miestą Hradą. Apžiūrėsime šio miesto įžymybes: šv.Mikulašo bažnyčią, atrasime vieną iš Prahos simbolių ( o koks tai simbolis – telieka malonus siurprizas J ).

Praha neįsivaizduojama be alaus ir senųjų aludžių. Įvertinti alaus skonį ir čekišką virtuvę galėsite Mažojo miesto aludėse – juk būtinai ten užbėgsime papietauti!

Pereisime garsiuoju Karlo tiltu, puoštu 30 skulptūrų, atspėsime jo statybos mįslę, pasisveikinsime su riteriu Brauncveigu, sugalvosime norą, kuris būtinai išsipildys...

Vingiuotomis Senojo miesto ( Stara miasto) gatvelėmis nueisime iki pagrindinio Prahos simbolio – Orlojaus. Būtinai sulauksime to momento, kai Orlojus išmuš valandą, o mus išeis palaiminti 12 apaštalų J Apžiūrėsime ir Senojo miesto įžymybes: Jano Huso paminklą, centrinę aikštę, kurioje verda gyvenimas, Celetna gatvę, Parako vartus. Dalyvausime labai smagioje pramogoje – plauksime laivu Vltavos upe* ir galėsime susipažinti su Praha „nuo vandens“. O kad plaukimas būtų smagesnis – laive galėsime pavakarieniauti bei pasiklausyti akordeono muzikos. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena

Pusryčiai. Iš ryto vykstame į Vaclavo aikštę – pagrindinę visos Prahos aikštę. Apžvelgę jos grožybes, aplankysime dar vieną - Havlo aikštę, kurioje dabar įsikūręs suvenyrų turgelis. Po poros valandų išvykstame į Varėną.

 

Kaina: 147 EUR.

 

Mokami objektai:

Hradas ( šv.Vito katedra, Vladislavo salė, šv.Jurgio bažnyčia ir Auksinė gatvelė) – 11 EUR/asm

Šventinė vakarienė plaukiant „Vultava“ laivu- 21 EUR/asm

Parašyti atsiliepimą

AUKSINĖ PRAHA

AUKSINĖ PRAHA

AUKSINĖ PRAHA

Spalio 19-21 d.