Torūnė – Gdanskas - Malborkas

Nauja kelionė

89,00 €

1 DIENA  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Seinus. Seinai - lietuvybės salelė šiandieninėje Lenkijoje. XIX-XX a. sandūroje čia vyskupavo lietuvių rašytojas, vyskupas A.Baranauskas. Čia jis ir palaidotas. Apžiūrėsime paminklą iškiliam lietuviui, katedrą, kurioje ilsisi vyskupo palaikai.Vykstame į Vygrius, kur nacionaliniame parke, apsuptas vaizdingų ežerų, stūkso buvęs garsus Kamaldulių vienuolynas. Šalia didingos barokinės bažnyčios išlikęs turistų mėgstamas eremitoriumas - uždaras kamaldulių namelių kompleksas. Paskutinio vizito į Lenkiją metu vienuolyne gyveno  popiežius Jonas Paulius II. Keliaujame į Žygimanto Augusto miestą Augustavą, kurortinį Lenkijos miestą įsikūrusį tarp 3 ežerų. Laivu plauksime jau nuo seno garsėjančiu Augustavo kanalu. Atvykstame į Torunę.Nakvynė Torūnėje.

 

2 DIENA Pusryčiai. Ekskursija po didžiausią, Lenkijoje esantį, viduramžių miestą - Torūnę. Istoriškasis miesto centras vienas gražiausių Europoje. Senamiestis įtrauktas į UNESCO sąrašą. Šv. Jono Krikštytojo ir Jono Evangelisto bažnyčioje, kurioje buvo pakrikštytas  M.Kopernikas. Šv. Jokūbo bažnyčia fontanas ir Artūro rūmai. Lankomės M.Koperniko name - muziejuje, kuris didžiuojasi XV a. Torūnės maketu. Namas „Po žvaigžde“. Apžiūrime M.Koperniko pamiklą ir miesto rotušę. Vyslos kairiajame krante yra vadinamos Dibovskio pilies (1425 m.) liekanos, barokinės bažnyčios, neorenesansinis vadinamas Artuso kiemas (1891 m.; dabar universitetas). Pakviesime paragauti nuo XV a. kepamų „Torunės“ meduolių ir t.t. Apie pietus išvykstame į Malborką.  Malborką – buvusią kryžiuočių sostinę. Ekskursija po vieną didžiausių viduramžių Europos pilių*, kurioje buvo kalinamas Lietuvos Didysis Kunigaikštis Kęstutis.  Nakvynė viešbutyje Malborke.

 

3 DIENA Pusryčiai. Vykstame į Sopotą - garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Aplankome ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje molą. Pasivaikštome pagrindine Monte Cassino alėja. Aplankome XII a. Olivos katedrą, garsėjančią savo įspūdingais vargonais. Vėliau vykstame į seną Šiaurės Lenkijos uostamiestį Gdanską. Miestas pirmą kartą paminėtas 997 metais, o XII amžiuje tapo ypač svarbiu Baltijos pajūrio uostu. Pažintis su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusios pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Apie 16 val. išvykstame į Lietuvą.

 

 

KELIONĖS KAINA: 2d./1n. 89 Eur  arba 3d./2n. 130 Eur.

Į kainą įskaičiuota:

-          kelionė patogiu autobusu;

-          2 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;

-           grupės vadovo - gido paslaugos;

-           ekskursinė programa.Pastabos:
Lankomiems objektams turėkite apie 100 pln:

draudimas už papildomą mokestį;
kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.

Parašyti atsiliepimą

Torūnė – Gdanskas - Malborkas

Torūnė – Gdanskas - Malborkas