Sutikti nykštukus ir laumes: Žagarė ir Tervetė Padidinti

Sutikti nykštukus ir laumes: Žagarė ir Tervetė

Nauja kelionė

0,00 €

Sutikti nykštukus ir laumes: Žagarė ir Tervetė

Smulkiau

Lankomės Žagarėje, kurioje kadaise stovėjusi Raktės pilis buvo viena svarbiausių žiemgalių genties pilių, o senojoje miesto dalyje iki šiandien yra išlikę senųjų molio bei dolomito statinių. Šiandien miestelį garsina žagarvyšnės.

Keliaujame ilgiausiu Lietuvoje taku per pelkę, kuris nutiestas Mūšos tyrelio pelkėje ir dalyvaudami orientacinėse varžybose „Nemesk tako dėl Laumės išdaigų“, susipažįstame su take esančiais įdomiais objektais, vietomis, įvykiais.

Pramogausime magiškame pasakų ir gamtos pasaulyje Latvijoje esančiame Tervetės gamtos parke. Čia mūsų laukia pasakų, nykštukų miškas, atrakcionų parkas, sutiksime sutiksime ne tik nykštukus, bet ir tikrą raganą Kuką, o taip pat pasivažinėsime Pasakų traukinuku.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms visoje Lietuvoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su Lietuvos istorija ir kultūra, o kartu – įsitrauktų į aktyvią veiklą, gamtos ir pasaulio pažinimą.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753