Išgirsti Radvilų istorijas Dubingiuose bei sėsti ant žirgo balno Padidinti

Išgirsti Radvilų istorijas Dubingiuose bei sėsti ant žirgo balno

Nauja kelionė

0,00 €

Išgirsti Radvilų istorijas Dubingiuose bei sėsti ant žirgo balno

Smulkiau

Lankomės didikų Radvilų giminės tėvonijoje – Dubingiuose. Į pusiasalyje, kuris anksčiau buvo sala, esančią vietovę patenkame perėję šimto metrų ilgio tiltą per Asvejos ežerą, grožimės Dubingių kraštovaizdžio draustiniu.

Dubingių gyvenvietėje lankome Šv. Jurgio bažnyčią ir medinę XIX a. karčiamą, susipažįstame su miesteliu ir jo istorija.

Pasigrožėję miesteliu keliaujame į unikalios gamtos apsuptyje įsikūrusį Dubingių žirgyno kompleksą, kur prižiūrimi trenerių, mokysimės taisyklingai jodinėti žirgais ar poniais, dalyvausime ekskursijoje po žirgyną ir jame veikiantį mini zoologijos sodą, stručių fermą, linksminsimės žaidimų miestelyje „Bamblių kraštas“.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms visoje Lietuvoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su Lietuvos istorija ir kultūra, o kartu – įsitrauktų į aktyvią veiklą, gamtos ir pasaulio pažinimą.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753