Atrasti senąją Lietuvos sostinę – Kernavę Padidinti

Atrasti senąją Lietuvos sostinę – Kernavę

Nauja kelionė

0,00 €

Atrasti senąją Lietuvos sostinę – Kernavę

Smulkiau

Tyrinėjame senąją Lietuvos sostinę Kernavę ir įspūdingos Pajautos slėnyje išsidėsčiusius piliakalnius, o apie ant jų gyvenusių senovės žmonių kasdienybę, papročius ir kultūrą sužinome interaktyviame Kernavės archeologinės vietovės muziejuje.

Leidžiamės į žygį šimtamečio Dūkštų ąžuolyno pažintiniu taku, kuriame lydės dievų, deivių ir kitų mitologinių personažų skulptūros.

Vykstame į svečius pas haskius – šuniukus, dažnai vaizduojamus traukiančius rogių kinkinį, dalyvaujame pažintinėje-patyriminėje programoje, draugaujame su šiais žavingais mėlynakiais, sužinome istorijas iš jų gyvenimo.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms visoje Lietuvoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su Lietuvos istorija ir kultūra, o kartu – įsitrauktų į aktyvią veiklą, gamtos ir pasaulio pažinimą.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753