Nusikelti į didingą valstybės praeitį Trakuose Padidinti

Nusikelti į didingą valstybės praeitį Trakuose

Nauja kelionė

0,00 €

Nusikelti į didingą valstybės praeitį Trakuose

Smulkiau

Tyrinėjame Vievyje esantį Kelių ir senovinių mašinų muziejų, kuriame sužinosime kelių tiesimo istoriją, išvysime senųjų kelininkų naudotus įrankius tiesiant kelius.

Pramogaujame netoli Trakų esančioje alpakų fermoje, kur galėsime paliesti švelnią alpakų vilną, sužinoti kai ką naujo apie šiuos nuostabius gyvūnus, o taip pat – pabendrauti su šiais mielais gyvūnais, juos paliesti, paglostyti, pamaitinti.

Tyrinėjame didingus laikus menančią, kunigaikščių Kęstučio ir Vytauto iniciatyva pastatytą Trakų pilį, dalyvaujame karaimiškų kibinų arba dzūkiškos duonelės kepimo edukacijose.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms visoje Lietuvoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su Lietuvos istorija ir kultūra, o kartu – įsitrauktų į aktyvią veiklą, gamtos ir pasaulio pažinimą.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753