Svečiuotis stumbryne ir Panevėžio lėlių vežimo teatre Padidinti

Svečiuotis stumbryne ir Panevėžio lėlių vežimo teatre

Nauja kelionė

0,00 €

Svečiuotis stumbryne ir Panevėžio lėlių vežimo teatre

Smulkiau

Viešime Pašilių stumbryne, kur laikomi stambiausi laukiniai gyvūnai – Europos stumbrai, įrašyti ne tik į Lietuvos, bet ir į tarptautinę Raudonąją knygą: gėrimės stumbrais iš arti, stebime kaip jie maitinasi, braižo savo didžiules nugaras į medžių kamienus, ilsisi saulės atokaitoje, susipažįstame su jų gyvenimu ir išgirstame įdomių pasakojimų.

Tyrinėjame Krekenavos regioninio parko lankytojų centro Nevėžio upės vingius atkartojančią ekspoziciją bei parke esantį Pojūčių taką, kylame į šalia centro esantį 25 metrų apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria Krekenavos miestelio, jo apylinkių, Nevėžio slėnio su senvagėmis panorama.

Lankomės vieninteliame Europoje Panevėžio lėlių vežimo teatre, kur laukia pažinti su teatrinėmis lėlėmis, jų valdymo technikomis, galimybė patiems trumpam tapti lėlių teatro aktoriais.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms visoje Lietuvoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su Lietuvos istorija ir kultūra, o kartu – įsitrauktų į aktyvią veiklą, gamtos ir pasaulio pažinimą.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753