Pažinti Šiaulių krašto įdomybes: dviračiai, šokoladas ir indėnai Padidinti

Pažinti Šiaulių krašto įdomybes: dviračiai, šokoladas ir indėnai

Nauja kelionė

0,00 €

Pažinti Šiaulių krašto įdomybes: dviračiai, šokoladas ir indėnai

Smulkiau

Lankome vienintelį Lietuvoje dviračių muziejų ir interaktyvią jo ekspoziciją: ne tik susipažįstame su dviračio istorija, bet ir išmėginame jų teikiamas pramogas.

Tyrinėdami Šiaulių senamiestį atrandame Saulės laikrodį, miesto simboliu tapusią geležinės lapės skulptūrą ežero pakrantėje, 3 metrų aukščio mėlyno kario, galvą pridengusio lakūno šalmu, skulptūrą, žavimės karinių lėktuvų gausmu kariniame aerodrome.

Smaližiausime „Rūtos“ šokolado muziejuje, kur tapę tikrais šokolado meistrais, dalyvausime edukaciniame užsiėmime „Saldžioji laboratorija“: sužinosime, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, išmėginsime savo jėgas gaminant šokoladinius skanėstus ir čia pat jų ragausime.

Grįždami pramogausime Kelmės krašto muziejaus Amerikos indėnų buities ekspozicijoje: pasėdėsime indėniškame vigvame ir, skambant indėniškai muzikai, išgirsime pasakojimus apie indėnų gyvenimo papročius, šaudysime iš lankų į taikinius, gersime ant laužo virtą indėnišką arbatą ir ragausime kukurūzinius irokėzų paplotėlius.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms visoje Lietuvoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su Lietuvos istorija ir kultūra, o kartu – įsitrauktų į aktyvią veiklą, gamtos ir pasaulio pažinimą.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753