Išgliaudyti kosmoso paslaptis ir pakeliauti žvaigždžių keliais Padidinti

Išgliaudyti kosmoso paslaptis ir pakeliauti žvaigždžių keliais

Nauja kelionė

0,00 €

Išgliaudyti kosmoso paslaptis ir pakeliauti žvaigždžių keliais

Smulkiau

Tyrinėjame atnaujintą ir itin modernų Lietuvos etnokosmologijos muziejų Molėtuose, kur laukia pasakojimas apie žmonių ryšį su kosmosu laiko tėkmėje bei Lietuvių indelį į kosmoso tyrinėjimus.

Apžiūrime seniausių medinių bažnyčių statybos laikotarpį Lietuvoje atspindinčią Palūšės bažnyčią, Ginučių vandens malūną, kopiame į Ladakalnį.

Lankomės vieninteliame Lietuvoje bitininkystės muziejuje, kur net tik susipažįstame su bitininkystės istorija, bet ir smaližiaujame medaus.

Pramogaujame Saldutiškyje įsikurusiame „Triušiukių slėnyje“, kur laukia pažintis su 50 skirtingų veislių triušių, taip pat čia galima išvysti ir tauriuosius elnius, Kamerūno ožiukus, avytes, alpakas, įvairius paukščius.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms visoje Lietuvoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su Lietuvos istorija ir kultūra, o kartu – įsitrauktų į aktyvią veiklą, gamtos ir pasaulio pažinimą.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753