Pažinti Paukščių kaimo įdomybes Padidinti

Pažinti Paukščių kaimo įdomybes

Nauja kelionė

0,00 €

Pažinti Paukščių kaimo įdomybes

Smulkiau

Kelionę pradedame vieninteliame Lietuvoje bitininkystės muziejuje, kur net tik susipažįstame su bitininkystės istorija, bet ir smaližiaujame medaus.

Kopiame į tarp Šiliniskių gūbrio kalvų stūgstantį garsųjį Aukštaitijos kalną ir klausomės pasakojimų apie visų 6 nuo šio kalno matomų ežerų valdovą – Ladakalnį.

Pramogaujame Cijonų kaime įsikūrusiame „Paukščių kaime“, kur galima pamatyti daug įvairiausių paukščių ir išgirsti pačius keisčiausius jų skleidžiamus garsus. Apžiūrėję stulbinančią paukščių įvairovę, pabuvoję laimės paukštės lizde, ragaujame ant laužo keptą kiaušinienę.

Tyrinėjame Tiltiškių malūne įsikūrusio senoviškų radijo aparatų muziejaus kolekciją ir nusikeliame į tolimą praeitį, kai radijo imtuvas prilygo stebuklui, o žmonės gaudė kiekvieną perduodamą žinią.

___

Leistis į pažinimo bei nuotykių kupinas keliones su klasės draugais – džiaugsmas kiekvienam moksleiviui.

Siūlome aktyvias ir judrias, interaktyvių pažinčių, eksperimentų. edukacijų bei kitų patyriminių veiklų kupinas keliones klasėms visoje Lietuvoje. Kiekviena programa sukurta taip, kad mokiniai patraukliomis priemonėmis susipažintų su Lietuvos istorija ir kultūra, o kartu – įsitrauktų į aktyvią veiklą, gamtos ir pasaulio pažinimą.

Kelionės organizuojamos klasėms nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvienos klasės norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir klasės dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753