Dvi dienos Juodkrantėje ir Nidoje: Neringos gamtos grožybės Padidinti

Dvi dienos Juodkrantėje ir Nidoje: Neringos gamtos grožybės

Nauja kelionė

0,00 €

Dvi dienos Juodkrantėje ir Nidoje: Neringos gamtos grožybės

Smulkiau

Pažintį su į UNESCO paveldo sąrašą įtraukta Kuršių Nerija pradedame pasivaikščiojimu Juodkrantėje, vėliau grožimės nepaprastais ir dykumą primenančiais negyvųjų kopų vaizdais Naglių gamtos rezervate, nuo kurio viršūnės matosi tiek Kuršių marios, tiek Baltijos jūra.

Vėjo ir smėlio žemėje Nidoje susipažįstame su miestelio savita architektūra, grožimės jos savitumais. Lankome Parnidžio kopą su saulės laikrodžiu, vieną aukščiausių apžvalgos vietų Nidoje, kur galima stebėti tiek iš vandens tekančią, tiek į vandenis besileidžiančią saulę.

Kylame į Urbo kalną ir apžiūrime garsųjį Nidos švyturį, įtrauktą į Pasaulio šviesos ženklų knygas, pažymėtą jūriniuose žemėlapiuose.

Lankomės Thomo Manno bei Neringos istorijos muziejuose, aplankome itin autentiškai įrengtą etnografinę žvejo sodybą, kurioje laukia pažintis su senovės žvejų gyvenimu.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753