Panemunės pilių paslaptys ir keptų Pamario žiobrių degustacija Padidinti

Panemunės pilių paslaptys ir keptų Pamario žiobrių degustacija

Nauja kelionė

0,00 €

Panemunės pilių paslaptys ir keptų Pamario žiobrių degustacija

Smulkiau

Pakeliui į lietuviškąja Venecija tituluojamą Pamario kraštą lankome vaizdingus ir didingą krašto praeitį manančius Panemunės objektus: vieną ryškiausių renesanso dvarų Lietuvoje – Raudondvarį, kopiame į šalia Seredžiaus didingai iškilusį piliakalnį, vadinamą Palemono kalnu.

Lankome Veliuonos piliakalnių ir įtvirtinimų kompleksą, kuris pagal tradiciją laikomas prie Veliuonos žuvusio didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino žūties vieta.

Raudonės pilyje, grožimės pilį supančiu senu parku ir retų medžių alėjomis, o užlipę į restauruotą 33,5 m aukščio bokštą, grožimės nuostabiomis apylinkėmis ir Nemuno vingiais.

Lankomės neseniai turizmui pritaikytoje Panemunės pilyje, kurios teritorijoje, manoma, galėjo būti didžiojo Lietuvos kunigaikščio Vytenio dvaras.

Kelionę užbaigiame Šilinėje, kur ragausime savo pačių išsikeptų žiobrių ir susipažinsime su žuvies keliu nuo upės iki lėkštės.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753