Pilių ir dvarų kelių į lietuviškąją Veneciją  (2 dienos) Padidinti

Pilių ir dvarų kelių į lietuviškąją Veneciją (2 dienos)

Nauja kelionė

0,00 €

Pilių ir dvarų kelių į lietuviškąją Veneciją  (2 dienos)

Smulkiau

Pakeliui į lietuviškąja Venecija tituluojamą Pamario kraštą lankome vaizdingus ir didingą krašto praeitį manančius Panemunės objektus. Raudondvario pilyje įsitraukiame į pilies valdytojo parengtą programą, vėliau degustuodami medaus klausomės istorijų iš bičių gyvenimo arba ragaujame ant laužo keptų žiobrių.

Lankomės neseniai turizmui pritaikytoje Panemunės pilyje, kurios teritorijoje, manoma, galėjo būti didžiojo Lietuvos kunigaikščio Vytenio dvaras. Kadaise knygnešių susibūrimo centru buvusiuose Bitėnuose susipažįstame su tautos šviesuoliais M. Jankumi bei Vydūnu.

Pažvelgę į Nemuną nuo žymiojo Rambyno kalno, vykstame į garsų žvejų kaimelį Mingę.

Apžiūrėję Kuršių marių pakrantėje veikiančią Ventės rago ornitologinę stotį išplaukiame laiveliais į Kuršių marias, ragaujame tikrų žvejų paruoštą žuvienę.

Antrą dieną pasirinktinai praleidžiame Nidoje arba vienoje gražiausių Lietuvos salų – Rusnėje.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753